WD představil SanDisk G-DRIVE PROJECT, G-RAID MIRROR a CF kartu PRO-CINEMA

SanDisk G-DRIVE PROJECT, G-RAID MIRROR a CF karta PRO-CINEMA cena

Společnost Western Digital představuje nová řešení značky SanDisk a produktové řady SanDisk Professional. Novinky obohacují ekosystém řešení pro ukládání digitálního obsahu pro streamovací, mediální a zábavní průmysl.

Tyto produkty profesionální třídy, mezi něž patří dva nové stolní pevné disky a paměťová karta, nabízejí kvalitu a spolehlivost potřebnou pro pracovní postupy s videem na produkční úrovni, aniž by to bylo na úkor prémiového designu.

SanDisk Professional G-DRIVE PROJECT

  • Vysoký výkon a škálovatelnost: Rozhraní Thunderbolt 3 poskytuje vynikající výkon a podporuje řetězení až pěti zařízení pro vytváření rozmanitých pracovních postupů při tvorbě digitálního obsahu. Je také kompatibilní s USB 3.2 Gen 2.
  • Pevný disk Ultrastar podnikové třídy s rychlostí 7200 otáček za minutu: Poskytuje kapacitu až 22 TB a rychlost čtení/zápisu 260 MB/s pro flexibilní zvládání náročných pracovních úloh a zálohování kritického obsahu.

SanDisk Professional G-DRIVE PROJECT cena

 

SanDisk Professional G-RAID MIRROR

  • Obrovská kapacita: Až 44 TB maximální kapacity (22 TB ve výchozím RAID 1) na dvou pevných discích Ultrastar podnikové třídy s rychlostí otáčení 7200 otáček za minutu pro nejnáročnější pracovní zátěž a archivaci důležitého obsahu, což uživatelům umožňuje zálohovat jejich životní dílo a žít bez obav s vědomím, že jejich nejdůležitější soubory jsou na jednom místě.
  • Režim zrcadlení pro klid duše: Dodává se v režimu RAID 1, takže cenný obsah je automaticky duplikován na druhou jednotku pro bezstarostnou redundanci dat. Přepnutí na JBOD nebo RAID 0 provedete snadno přepnutím přepínače – není třeba stahovat aplikace ani instalovat speciální software.
  • Slot pro kazetu PRO-BLADE™ SSD mag: Kazeta PRO-BLADE SSD mag (prodává se samostatně) s bleskovou rychlostí.

SanDisk Professional G-RAID MIRROR cena

 

Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B

  • Výkon v kinematografické kvalitě: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typ B umožňuje uživatelům pořizovat videa v kvalitě 8K1 v kinematografické kvalitě bez výpadků snímků při minimální udržitelné rychlosti 1 400 MB/s.
  • Odolné pouzdro: Odolá pádům z výšky až 1 metru a síle až 50 newtonů, což pomáhá chránit nenahraditelné záběry a videa.
  • Kompatibilní s PRO-READER a PRO-DOCK 4: PRO-CINEMA CFexpress typu B se zařízeními SanDisk Professional PRO-READER CFexpress a PRO-DOCK 4 (prodávají se samostatně) pro škálovatelné, simultánní načítání, které pomáhá maximalizovat produktivitu.

SanDisk G-DRIVE PROJECT, G-RAID MIRROR a CF karta PRO-CINEMA cena

Dostupnost a cena

Nové produkty můžete zakoupit v obchodě Western Digital Store nebo u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů SanDisk Professional. SanDisk Professional G-DRIVE PROJECT je k dispozici za doporučenou cenu od 10 799 Kč za 6 TB. Doporučená cena anDisk Professional G-RAID MIRROR za 12 TB začíná na 19 399 Kč. Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress type B bude k dispozici na podzim tohoto roku, předobjednat si ji můžete již nyní v obchodě Western Digital Store. Doporučená maloobchodní cena začíná na 11 499 Kč za 320 GB s omezenou doživotní zárukou.

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.