Motorola edge 30 neo je spojením technologií, barev a designu

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

Společnost Motorola navázala dlouhodobé partnerství s firmou Pantone, odborníkem na analýzu a výrobu barev. Výsledkem spolupráce jsou barvy vybrané pro chytrý telefon motorola edge 30 neo (Ice Palace, Aqua Foam, Black Onyx a Very Peri. 

Společnosti Motorola je již téměř sto let hnací sílou inovací v oblasti technologií a mobilních zařízení. Vidí způsoby, jimiž mohou její chytré telefony sloužit jako prostředek k vyjádření sebe sama – reprezentují, spojují a mění lidi i jejich okolí. Barvy zase mají neuvěřitelnou sílu, vyvolávají emoce, jsou hnacím motorem akce, a mohou dokonce hrát významnou roli při nákupním rozhodování.

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

Společnost Pantone je již více než 55 let globálním lídrem v konzistenci a přesnosti barev pro značky a designéry na celém světě. V oblasti barev nadále dominuje, inovuje své produkty v oborech grafiky, módy a produktového designu a pomáhá designérům vdechovat život jejich vizím od inspirace až po realizaci.

Společnost Pantone kromě toho poskytuje také konzultační služby, sestavuje prognózy, stanovuje globální barevné trendy a prostřednictvím ústavu Pantone Colour Institute™ radí společnostem v oblasti barev při definování identity značky a vývoji produktů. Svět designu od společnosti Pantone každoročně netrpělivě očekává vyhlášení barevných trendů a předpovědí.

Více než 10 milionů designérů a výrobců se spoléhá na společnost Pantone, která jim pomáhá přijímat zásadní rozhodnutí týkající se designu a barev i předvídat spotřebitelské chování.

Spolupráce Motoroly s Pantone

Pro značku Motorola je klíčové určení správných designových prvků a funkcí, které nejlépe uspokojí potřeby spotřebitelů. Exkluzivní spolupráce s Pantone v globálním měřítku je dalším krokem v realizaci závazku společnosti Motorola posilovat vyjádření sebe sama, rozvíjet vztah k barvám a poskytovat značce důležitý přehled o makro trendech v designu včetně využívání vlivu Pantone na použití materiálů a povrchových úprav v celém designu.

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

Motorola získá v rámci dlouhodobého partnerství přístup k poznatkům společnosti Pantone o trendech, ke znalostem odborníků z ústavu Pantone Colour Institute™ a k podskupině kurátorských barev, které se budou vyznačovat silnými trendy v designu včetně „Barvy Pantone roku“.

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

Barvy pro motorola edge 30 neo

Barvy vybrané pro chytrý telefon motorola edge 30 neo jsou Ice Palace, Aqua Foam, Black Onyx a „Barva Pantone roku 2022“, Very Peri. Tyto odstíny jsou výsledkem první spolupráce společnosti Motorola s ústavem Pantone Color Institute™ při vytváření základních a trendových odstínů, které jsou v souladu se značkou a strategií tohoto zařízení:

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

  • Ice Palace je odstín, který stimuluje fantazii každého, aby si v ní představil novou budoucnost nebo výlet do větší galaxie. Napodobuje reflexní lesk hvězd a vyjadřuje luxus i dlouhou životnost.
  • Aqua Foam má kořeny v přírodě a je organickou barvou, která uspokojuje ducha. Není ani mužská, ani ženská. Místo toho je technický vzhled odstínu Aqua Foam hypermoderní a jeho snový charakter hovoří o budoucnosti plné světla.
  • Black Onyx představuje ochranu a bezpečí, sílu a sebevědomí a má tmavě černý odstín inspirovaný minerály. Tato barva je praktická a současně okouzlující a hovoří o zkušenostech. Její elegantní přítomnost je považována za ztělesnění sofistikovanosti.
  • Very Peri je barva s bezstarostným sebevědomím a novou přítomností, která inspiruje snílky a dodává sílu tvůrcům. Je komplexní, ale současně má hromadnou přitažlivost. Je to nejvhodnější barva na rozpouštění hranic a vytváření vazeb mezi generacemi, pohlavími a kulturami v novém decentralizovaném světě.

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

Designéři společnosti Motorola budou úzce spolupracovat s ústavem Pantone Colour Institute™ na dalším rozvíjení partnerství a začleňování psychologie barev a strategie do svého připravovaného portfolia.

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

 

Dostupnost a cena

Chytrý telefon motorola edge 30 neo se již prodává v barvách Very Peri a Black Onyx za základní cenu 9 999 Kč.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.