Motorola představila nový telefon moto g34 5G za rozumnou cenu

chytrý telefon smartphone motorola moto g34 cena

Motorola představuje svoje nejdostupnější 5G zařízení – chytrý mobilní telefon moto g34 5G. S kompaktním displejem, vysokou obnovovací frekvencí displeje a pokročilým fotoaparátem je to zajímavý telefon za dostupnou cenu.

Práce i zábava

Společnost Motorola rozšiřuje rodinu moto g o své nejdostupnější 5G zařízení – moto g34 5G. Podle výrobce je to výkonný nástroj pro uživatele, kteří chtějí nejen kvalitní zábavu, ale i rychlé a bezproblémové připojení. S kompaktním 6,5-palcovým displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz nabízí plynulý zážitek z hraní her a sledování videa.

chytrý telefon smartphone motorola moto g34 cena

Moto g34 5G se může pyšnit robustní 5000 mAh baterií, která umožňuje dlouhé používání bez prostoje. Design zařízení je elegantní a dotekově příjemný, což z něho dělá výjimečné zařízení v oblasti dostupných 5G telefonů. Velké stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos® zajistí vynikající zvukový zážitek při sledování filmů, hraní her nebo poslechu hudby.

Podpora rychlého nabíjení

Srdcem moto g34 5G je mobilní platforma Snapdragon 695 5G, což zajišťuje bezproblémové hraní her a rychlé stahování dat díky možnostem 5G. TurboPower™ 18 nabíjení umožňuje rychlé doplnění energie za pouhých několik minut. Fotoaparát s rozlišením 50 Mpx s funkcí Quad Pixel snímače zaručuje úžasné snímky i za slabého osvětlení.

chytrý telefon smartphone motorola moto g34 cena

Systém Android 14 přináší nejen aktuální softwarové možnosti, ale i přizpůsobitelný a uživatelsky zaměřený design. Bezpečnost a ochrana údajů jsou prioritou systému, a ten také nabízí vylepšené funkce pro uživatele se zrakovými a sluchovými potřebami.

Důraz na detaily

Od precizně vyrobeného rámu po prémiovou matnou zadní část, moto g34 5G klade důraz na detaily, což z něho činí spolehlivého společníka pro každodenní používání. Speciální edice s veganskou kůží dodává zařízení nádech luxusu. Barevná paleta v provedení Charcoal Black, Ice Blue a Ocean Green umožňuje uživatelům vyjádřit svůj jedinečný vkus.

chytrý telefon smartphone motorola moto g34 cena

Dostupnost a cena

Nový chytrý telefon moto g34 5G je již k dispozici na trhu v regionu EMEA za dostupnou cenu 4 199 Kč, čímž zpřístupňuje 5G technologii širšímu okruhu uživatelů.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.