Motorola představila telefony moto e22 a moto e22i s lepším zvukem a displejem

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22i

Novinky společnosti Motorola, moto e22 a moto e22i, jsou zde, aby potěšily vaše smysly. Spotřebitelé mohou poprvé v rodině moto e očekávat stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos.

Tyto chytré telefony mají kromě toho také plynulé zobrazování na displeji s obnovovací frekvencí 90 Hz, stylový design a pozoruhodný systém fotoaparátů, který zaručeně vylepší vaši zábavu.

Motorola moto e22

Vydejte se s moto e22 do divadla díky stereo reproduktorům a vícerozměrnému zvukovému zážitku, za kterým stojí Dolby Atmos®. Stereo reproduktory poskytují lepší basy, čistější vokály, a ještě větší čistotu zvuku při vyšší hlasitosti.

Díky podpoře Dolby Atmos® podávají nová zařízení veškerou vaši oblíbenou zábavu věrně a s bohatými detaily prostřednictvím reproduktorů chytrého telefonu nebo sluchátek připojených pomocí kabelu či Bluetooth.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22

Vychutnávejte si větší zobrazovací plochu a víc čistoty díky 6,5palcovému displeji HD+ a obnovovací frekvenci 90 Hz. Při zapnutém automatickém režimu se obnovovací frekvence obrazovky upraví z 90 Hz na 60 Hz, aby poskytla nejlepší zážitek ze sledování a současně optimalizovala výdrž akumulátoru.

Kromě toho se můžete těšit také na nádherně zpracovaný, vodoodpudivý design z prvotřídních materiálů a možnost výběru ze dvou skvělých barev: Astro Black nebo Crystal Blue.

Své nejlepší záběry můžete pořídit také pomocí 16MPx fotoaparátu s umělou inteligencí, který je vybaven přesným snímačem hloubky a předním fotoaparátem na fotografie selfie připravené přímo pro vložení na sociální sítě.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22

Se svou fotografickou zručností můžete dokonce experimentovat prostřednictvím funkce Dual Capture, která vám umožní pořizovat fotografie nebo videa pomocí předního a zadního fotoaparátu současně.

Do chytrého telefonu se dostanete okamžitým odemknutím pomocí čtečky otisků prstů na boční straně zařízení nebo pohledem do předního fotoaparátu. Funkce Power Touch vám umožní bezproblémovou navigaci v zařízení dvojitým poklepáním na čtečku otisků prstů. Tím se dostanete ke zkratkám aplikací včetně přímé cesty domů v Mapách Google, skenování čárových kódů atd.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22

To vše si vychutnávejte v operačním systému Android 12. Společnost Motorola tak pokračuje ve svém zaměření na čistý OS Android. Nové funkce ochrany osobních údajů včetně větší transparentnosti v souvislosti s používáním údajů aplikací vám umožní ovládat a vytvářet bezpečnější a plynulejší prostředí.

Motorola moto e22i

U nového chytrého telefonu moto e22i očekávejte vysoce kvalitní, podmanivý zvuk, který se šíří z obou reproduktorů v souladu s děním na obrazovce. Vícerozměrný zvukový prostor vytvářený technologií Dolby Atmos® odhaluje bohatější detaily, větší hloubku a čistotu vaší oblíbené zábavy. Díky tomu vás vtáhne do centra zážitku.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22i

Tento mimořádně široký 6,5palcový displej s rozlišením HD+ nabízí rychlé zobrazování s obnovovací frekvencí 90 Hz a poskytuje ostřejší fotografie a text. Jeho tenký, elegantní a vodoodpudivý design si můžete zakoupit v barvě Graphite Gray nebo Winter White.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22i

Hlavní fotoaparát s rozlišením 16 MPx se může pochlubit ohromujícími výsledky a využívá softwarové funkce, například Time Lapse s novým způsobem zachycování obsahu. Fotografie vypadají profesionálně díky snímači hloubky. S předním fotoaparátem pořídíte své dokonalé selfie, a to především v případech, kdy použijete režim Face Beauty, který přirozeně vyhlazuje pleť a skvrny na fotografiích.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22i

Můžete se rozloučit s hesly a přivítat okamžitý přístup díky čtečce otisků prstů na boční stěně zařízení, která okamžitě odemkne chytrý telefon jediným dotekem. Anebo můžete aktivovat funkci Power Touch dvojitým ťuknutím na čtečku otisků prstů, čímž získáte zkratku ke zkratkám, které vám umožní přístup k funkcím, jakými jsou přímá trasa domů v Mapách Google, skenování čárových kódů atd.

chytrý telefon smartphone Motorola moto e22i

Získejte vše, co moto e22i nabízí, se systémem Android 12 (edice Go), který vám poskytne rychlejší, inteligentnější a soukromější zážitek z Androidu. Od otvírání aplikací v průběhu několika sekund s plynulejšími animacemi až po nulové čekání na prázdné obrazovce – tento operační systém má závazek šetřit místo a paměť.

Dostupnost a ceny

Chytrý telefon moto e22 bude v České republice dostupný ve verzi 3 GB/32 GB Astro Black za cenu 3 490 Kč od konce září. Informace o dostupnosti modelu e22i nebyly v době uveřejnění k dispozici.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.