Vivo představuje nový telefon vivo X80 Lite 5G, v prodejní akci za 9 999 Kč

mobilní telefon smartphone vivo X80 Lite cena v akci

Společnost vivo představuje nový telefon vivo X80 Lite 5G s pokročilými fotografickými funkcemi, elegantním designem a rychlonabíjením. V prodejní akci jej koupíte za 9 999 Kč.

Nový smartphone je vybaven chytrým systémem fotoaparátu s opticky stabilizovaným hlavním fotoaparátem s rozlišením 64 megapixelů a předním fotoaparátem s automatickým ostřením a rozlišením 50 megapixelů v kombinaci s vysoce výkonným a energeticky úsporným hardwarem a jedinečným tělem měnícím barvu.

Model vivo X80 Lite 5G navazuje na tradici řady X: chytrá zobrazovací technologie, umožňující zábavu a zachycení nezapomenutelných okamžiků. Díky technologii optické stabilizace obrazu (OIS) minimalizuje 64Mpx fotoaparát rozmazané snímky a podporuje delší expoziční časy, což zajišťuje jasnější a čistší snímky a videa i za zhoršených světelných podmínek.

Zadní kamerový systém je rovněž vybaven 8Mpx fotoaparátem s ultraširoko-úhlou kamerou, která spotřebitelům umožňuje snadno pořizovat vysoce kvalitní, superširokoúhlé fotky. Dále je tu 2Mpx makro fotoaparát pro snímání zblízka.

Zajímavý design a povrch měnící barvu

Společnost vivo navrhla model X80 Lite 5G tak, aby v uživatelích vzbudil smysl pro kreativitu a zábavu, a to díky charakteristické zadní straně měnící barvu. Ve verzi Sunrise Gold, která je vybavena sklem Fluorite AG Glass, vyvinutým společností vivo, smartphone dynamicky mění odstín zadního krytu ve slunečním svitu nebo pod ultrafialovým osvětlením ze zlatého na červenooranžový.

mobilní telefon smartphone vivo X80 Lite cena v akci

Alternativně si můžete vzhled smartphonu vychutnat v diskrétně elegantní verzi Diamond Black. Ať už se uživatelé rozhodnou vyjádřit svůj styl jakkoli, tenké tělo s tloušťkou 7,79 mm a hmotností 177 g v sobě spojuje poutavou estetiku s elegantním designem.

Selfie s automatickém ostřením a AI algoritmy

X80 Lite 5G pomáhá uživatelům pořizovat selfie fotky a videa s detaily a čistotou. 50Mpx přední fotoaparát nabízí funkce automatického ostření a ostření na oči, které usnadňují pořizování jasných snímků a videí v kteroukoli denní i noční dobu.

Přední fotoaparát je navíc vybaven algoritmem umělé inteligence, který optimalizuje ostrost obrazu. Za zmínku stojí, že jak přední, tak i zadní fotoaparát umožňuje nahrávání 4K videa pro ultra vysoké rozlišení.

Snadné a zábavné natáčení videa

S X80 Lite 5G je natáčení skvělých videí jednoduché. Hybridní stabilizace obrazu kombinuje optickou a elektronickou, aby bylo natáčení videa jasnější a stabilnější. Přední fotoaparát má navíc režim videa Natural Portrait, který vylepšuje celkovou texturu a čistotu pokožky.

mobilní telefon smartphone vivo X80 Lite cena v akci

Model přichází s novou funkcí Vlog Movie, která vylepšuje zážitek z natáčení pomocí video šablon a výukových programů, které uživatele provedou, jak natáčet v různých scénách, jako je noc, panorama města apod. Nabízí také vylepšený Multi-Style Portrait na předním fotoaparátu.

Portrait umožňuje uživatelům prozkoumat svou kreativitu pomocí efektu Motion Blur, což je nový styl, který inovativně odděluje lidi od pozadí pro lepší zážitek z vytváření portrétů.

Úsporný a výkonný čipset

Nový vivo X80 Lite 5G je vybaven procesorem MediaTek Dimensity 900, který poskytuje vysokou energetickou účinnost a plynulý výkon. Samozřejmostí je 8GB RAM+8GB softwarově podporovaná rozšířená RAM umožňující uživatelům hrát pohlcující hry a snadný multitasking napříč různými aplikacemi.

mobilní telefon smartphone vivo X80 Lite cena v akci

S 256GB úložištěm je zde dostatek místa pro instalaci oblíbených aplikací, uchování cenných vzpomínek a zábavu. To vše na 6,44″ FHD+AMOLED displeji. Součástí balení je rychlá 44W FlashCharge nabíječka, která dobije 4500mAh baterii z 1 % na 61 % za pouhých 30 minut.

Dostupnost a cena

Model X80 Lite 5G si mohou zákazníci pořídit do 2. října v časově omezené slevě za 9 999 Kč. K nákupu kupující obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru. Po zvýhodněné akci bude model k dispozici za standardní cenu 10 999 Kč. Více informací naleznete na www.vivo.com/cz.

Zdroj a foto: Vivo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.