Motorola uvádí cenově výhodný chytrý telefon moto g14

chytrý telefon smartphone motorola moto g14 cena

Motorola představuje nejnovějšího člena rodiny moto g, který do ní přináší zážitek z příjemné a stylové veganské kůže. Nový moto g14 je cenově výhodný chytrý telefon s množstvím prémiových funkcí, které vynikají mezi ostatními chytrými telefony střední úrovně na trhu.

Nový moto g14 umožňuje uživatelům sledovat oblíbený obsah s dokonalou čistotou obrazu na displeji Full HD+ a zároveň si užívat pohlcujícího zvuku ze stereo reproduktorů s Dolby Atmos a prostorovým zvukem Spatial Sound by Moto.

Uživatelé také mohou pořizovat úžasné záběry s pokročilým systémem fotoaparátů s 50Mpx snímačem s citelným rozdílem již na dotek díky povrchové úpravě z veganské kůže ve dvou úžasných barvách i na tomto zařízení střední třídy.

Fantastický displej s pohlcujícím zvukovým zážitkem

S moto g14 zažijí uživatelé rozlišení Full HD+ ostré jako žiletka, které jim dopřeje čistotu obrazu, jakou standardní obrazovky HD+ nedokážou poskytnout. Kromě toho, 6,5palcový displej poskytuje poměr stran 20:9, takže mohou méně scrollovat a více vidět. Díky designu Hole-in-Display (HiD) a menším rámečkům máte s moto g14 více prostoru pro práci a zábavu.

chytrý telefon smartphone motorola moto g14 cena

Vylepšené basy a vokály ve stereo reproduktorech poskytují zvuk bez rušení jakéhokoli šumu a vtáhnou vás do vícerozměrného zvukového zážitku Dolby Atmos®. S prostorovým zvukem Spatial Sound by Moto uživatelé přímo ucítí, jak se zvuk pohybuje všude kolem nich. Ať už zvolí reproduktor nebo sluchátka, pokaždé dostanou působivou kvalitu zvuku.

Pokročilý systém fotoaparátů a nádherně zpracovaný design

Nový moto g14 přichází s 50Mpx snímačem, který umožňuje detailní fotografie i při slabém osvětlení. Hlavní systém fotoaparátu je vybaven technologií pro 4násobně vyšší citlivost při slabém osvětlení, což vede k ostřejšímu a živějšímu obrazu. Motorola moto g14 rovněž disponuje vyhrazeným fotoaparátem Macro Vision, který přibližuje uživatele k objektu snímání tak, že uvidí i detaily, které standardní snímač nezachytí. Přední 8Mpx fotoaparát navíc nabízí selfie připravené k okamžitému sdílení na sociálních sítích díky režimu Face Beauty, který automaticky vylepší každou selfie.

chytrý telefon smartphone motorola moto g14 cena

Nové zařízení motorola je stylové bez závratné ceny. Vyrobeno je z vysoce kvalitních materiálů a speciální edice přináší dokonce veganskou kůži s prémiovým vzhledem a pocitem z povrchu, který je jemný na dotek a odolný vůči otiskům prstů. Tato verze je dostupná v odstínech Pale Lilac a Butter Cream. Kromě nich jsou na výběr také dva standardní odstíny: Steel Gray a Sky Blue. Design moto g14 je vodoodpudivý, takže chytrý telefon zůstává chráněn před politím či postříkáním vodou.

Vysoký výkon a dlouhá výdrž 

Motorola moto g14 je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem zajišťujícím potřebný výkon při všem od pohlcujících videorozhovorů až po pokročilé možnosti fotografování s pomocí umělé inteligence. Díky 4 GB RAM zařízení okamžitě reaguje na každý dotek, klepnutí či potáhnutí prstem. Nový moto g14 je vybaven vestavěným úložištěm s kapacitou až 128 GB i UFS2.2 úložištěm s vysokou rychlostí čtení a zapisování dat, takže instalace a otevírání aplikací trvá mnohem kratší dobu.

chytrý telefon smartphone motorola moto g14 cena

Smartphone je vybaven 5000 mAh baterií, takže se nemusíte obávat o napájení. Své playlisty můžete poslouchat déle, s přáteli se můžete bavit přes videohovory celé hodiny nebo najednou zhlédnout celý seriál. Pokud by to nestačilo, moto g14 je také kompatibilní s 15W TurboPower™ nabíjením, abyste nepromeškali hodiny zábavy při používání dokonalého displeje a působivých audio funkcí. 

Dostupnost a cena

Nový moto g14 bude v prodeji od druhé poloviny srpna za doporučenu koncovou cenu 3 999 Kč. 

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.