Dell představil 24″ dotykový monitor Dell P2424HT s ethernetovým připojením

dotykový monitor Dell P2424HT s ethernet připojením cena

Dell Technologies představuje nový monitor Dell P2424HT. Jde o první 23,8“ dotykový monitor na světě s ethernetovým připojením. Nabízí Full HD rozlišení, konzistentní pokrytí barev a bohaté možnosti připojení k internetu i dalším zařízením. Je navržen s ohledem na maximální uživatelský komfort a vytvoření interaktivního prostředí při práci z kanceláře i pohodlí domova.  

dotykový monitor Dell P2424HT s ethernet připojením cena

Intuitivní ovládání

Monitor Dell P2424HT umožňuje interaktivní ovládání obrazovky všemi deseti – na obrazovce lze dotykově snadno zvětšovat a zmenšovat, odsouvat, otáčet, přetahovat, přidržovat a poklepávat, ale také listovat, komentovat a potvrzovat.

To vše v konzistentně živých barvách s pokrytím 99 % barevného prostoru sRGB a širokými pozorovacími úhly díky technologii IPS. Funkce ComfortView Plus navíc pomáhá omezovat potenciálně škodlivé modré záření, aniž by byla ovlivněna věrnost barev.

Spolehlivá konektivita

Připojení prostřednictvím kabelu USB-C nabízí napájení o výkonu až 90 W, zatímco konektor RJ45 umožňuje stabilní pevné ethernetové připojení.

dotykový monitor Dell P2424HT s ethernet připojením cena

Díky vestavěným rozhraním včetně HDMI, DisplayPort a dvou rychle přístupných portů USB se monitor stává efektivním nástrojem pro práci odkudkoli.

Promyšlený design

Konstrukce kloubového stojanu umožňuje naklonit obrazovku do vhodného úhlu pro pohodlné dotykové ovládání.

dotykový monitor Dell P2424HT s ethernet připojením cena

Nastavit je možné výšku a úhel náklonu ve třech osách, zatímco funkce Dell Power Button Sync umožňuje uživateli současně zapnout monitor a připojený počítač Dell jedním stiskem.

Monitor má certifikaci ENERGY STAR, TCO Certified Edge a EPEAT Gold.

Dostupnost a cena

Cena pro ČR nebyla ve zprávě zveřejněna, v zahraničí je monitor nabízen za 520 USD, v přepočtu tedy cca 11 500 Kč.

Zdroj a foto: Dell

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.