Motorola uvádí smartphone moto g13. Zaujme designem, výbavou i cenou

telefon motorola moto g13 cena

Motorola uvádí na český trh nový telefon moto g13, představený před několika týdny. Zaujme designem, výbavením, delší výdrží práce na baterii a celkem příznivou pořizovací cenou.

V České republice je již dostupný nový moto g13. Toto zařízení je navržené tak, aby byl zážitek z používání moto g přístupnější než kdykoliv před tím, a to díky vylepšení všech základních funkcí, od vytváření nádherných fotografií přes pohlcující displej a zvuk, až po rychlý a spolehlivý výkon se solidní baterií.

Zajímavá fotovýbava

Moto g13 nabízí zajímavou fotovýbavu. Díky snímači s rozlišením 50 Mpx v kombinaci s technologií Quad Pixel získáte živé fotografie při jakémkoli světle využijete 4x lepší citlivost při slabém osvětlení pro ostřejší a živější snímky.

Toto zařízení je vybaveno také fotoaparátem Macro Vision s pětinásobným přiblížením a samostatným snímačem hloubky, abyste viděli každý detail, anebo zhotovili úžasné portréty. Na doplnění tohoto pokročilého systému fotoaparátů nabízí moto g13 přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, pro zachycování selfie nejen pro sociální sítě, takže uživatelé budou vypadat vždy co nejlépe.

Přehledný displej

Díky 6,5palcovému displeji HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz je přepínání mezi aplikacemi anebo hraní her neuvěřitelné plynulé. Potěší i celkem tenké rámečky displeje. Uživatelé si navíc mohou vychutnat svoji oblíbenou zábavu v Dolby Atmos přes dva velké stereo reproduktory anebo sluchátka a užít si tak větší hloubku, čistotu a detaily než kdykoliv před tím.

telefon motorola moto g13 cena

Dlouhá výdrž na jedno nabití

Moto g13 je vybavena baterií s kapacitou 5000 mAh a umožní uživateli déle poslouchat hudbu nebo komunikovat s přáteli. Zařízení přichází s rychlým a pohotovým výkonem procesoru MediaTek® Helio G85 a možností se spolehlivě připojit přes sítě Wi-Fi anebo 4G.

Software a zabezpečení

Moto g13 používá čistou verzi systému Android 13 bez neohrabaných softwarových vzhledů anebo duplicitních aplikací. A navíc prostřednictvím systému Android 13 je k dispozici více možností přizpůsobení než kdykoliv před tím. Díky Material You si nyní mohou uživatelé přizpůsobit aplikace podle barvy, témy a jazyka.

Dokonce i přehrávač médií bude odpovídat osobnímu hudebnímu vkusu každého. A s funkcí My UX je možné zařízení ovládat jednoduchými gesty a přizpůsobit si nastavení zábavy – vytvořit tak vzhled, který je jeden z miliónu.

Dostupnost a cena

Nový moto g13 je dostupný v barvách Blue Levander a Matte Charcoal s počáteční cenou 4 399 Kč.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.