Motorola uvádí telefon moto g24 power s dvoudenní výdrží baterie

telefon smartphone motorola moto g24 power specifikace cena

Motorola uvádí na trh chytrý telefon moto g24 power s rychlým nabíjením TurboPower 30, dvoudenní výdrží baterie, tenkým lehkým tělem a vodoodpudivým designem.

Moto g24 power je vybavený 6 000 mAh baterií, která spotřebitelům umožní fungovat téměř celý víkend na jedno nabití. Dvoudenní baterie je ideální na lety, festivaly nebo pozdní noční streamování a dělá z tohoto zařízení spolehlivého společníka pro všechny dobrodružství. Když jsou uživatelé připraveni doplnit energii, nabíjení TurboPower 30 poskytuje hodiny energie za pár minut nabíjení.

telefon smartphone motorola moto g24 power specifikace cena

Výbava a funkce

Telefon je vybaven 2,0 GHz osmijádrovým procesorem, až 8/16GB pamětí RAM s funkcí RAM Boost pro uživatele, kteří chtějí rychlejší odezvu a vyšší výkon, protože dočasně přemění úložiště zařízení na virtuální paměť RAM. Výkon moto g24 power je podpořen 128/256 GB vestavěného úložného prostoru pro oblíbené obrázky, videa a další.

Design krytu moto g24 power je vyrobený z jednoho kusu materiálu a navazuje na kryt fotoaparátu, který odhaluje 50 Mpx snímač fotoaparátu s technologií Quad Pixel. Tato kombinace pomáhá vytvářet živější fotografie díky 4-násobně lepší citlivosti při slabém osvětlení.

Funkce Auto Night Vision, která dále zlepšuje výkon při slabém osvětlení, využívá AI pro automatickou detekci okolního světla a příslušnou úpravu nastavení. Uživatelé se tak mohou spolehnout na režim náhledu, který spolehlivě zachytí každý záběr. Po přiblížení mohou uživatelé získat přístup k objektivu Macro Vision, aby odhalili ty nejmenší detaily, a s předním fotoaparátem s rozlišením 8 Mpx mohou vytvářet selfie hodné sociálních médií.

telefon smartphone motorola moto g24 power specifikace cena

Moto g24 power nabízí také extra jasný 6,56-palcový HD+ displej, který uživatele dokáže zcela pohltit. Díky obnovovací frekvenci 90 Hz je posouvání obrázků a webových stránek ještě plynulejší a v automatickém režimu se obrazovka upraví od 90 Hz do 60 Hz, aby se šetřila výdrž baterie.

Zařízení je vybaveno stereo reproduktory a zvukem Dolby Atmos®. S větší hloubkou, čistotou a detaily posouvá Dolby Atmos oblíbenou zábavu uživatelů na vyšší úroveň.

Android 14 hned po vybalení

Kromě toho se moto g24 power dodává s operačním systémem Android 14, který je osobnější, chráněný a přístupnější, nabízí nové aktualizace ochrany osobních údajů pro zdraví, bezpečnost, údaje a použitelnost včetně:

  • Aktualizace sdílení údajů, které spotřebitelům poskytují lehce pochopitelné informace o shromažďování a sdílení údajů v aplikácích.
  • Rozšířené zabezpečení pomocí kódu PIN doporučuje používat šestimístný (nebo delší) PIN kód k posílení zabezpečení svého zařízení. Uživatelé mohou tento proces zjednodušit výběrem možnosti automatického odemknutí po zadání správného PIN kódu.
  • Aplikace Health Connect, která synchronizuje osobní aplikace týkající se zdraví a kondice a ukládá všechny zdravotní údaje na jedno místo. Spotřebitelé mají přístup k informacím o spálených kaloriích, krevním tlaku, počtu kroků, trasách cvičení, menstruačních cyklech a dalším.
  • Vylepšené zvětšení pomáhá lidem lépe vidět svoji obrazovku tím, že jim umožňuje přiblížit a oddálit zobrazení podle svých potřeb.
  • Bleskové notifikace upozorňují uživatele na přicházející upozornění prostřednictvím vizuálních světelných záblesků fotoaparátu nebo osvětlení obrazovky.

telefon smartphone motorola moto g24 power specifikace cena

Dostupnost a cena

Telefon Motorola moto g24 power bude dostupný za cenu 3 899 Kč.  

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.