Vodafone nabízí set-top box Vodafone TV 3 a modem Vodafone Station Wi-Fi 6

Vodafone Station Wi-Fi 6 modem set-top box TV 3 televize TV

Od 22. ledna lze pořídit Vodafone TV s novou generací set-top boxu Vodafone TV 3. Ten nově nabízí obchod s aplikacemi nebo třeba integrovaný Chromecast umožňující přenášet obsah z mobilního zařízení přímo do televizoru. Další novinkou z Vodafonu je modem pro pevné internetové připojení „Vodafone Station Wi-Fi 6“, jehož silnější a modernější Wi-Fi síť domácnosti ocení.

Vodafone TV 3

Černá „krabička“, která i starý televizor promění v moderní televizi s obrovským počtem programů a online videoték a služeb, má ode dneška na trhu novou generaci s názvem Vodafone TV 3. Nejnovější set-top box od Vodafonu obsahuje operační systémem Android, každý si díky tomu do boxu může stáhnout a nainstalovat oblíbené aplikace nebo hry.

Náš nový set-top-box Vodafone TV 3 je branou k neomezené zábavě. Nejen, že dokáže ze staršího televizoru udělat moderní multimediální centrum pro sledování jakéhokoliv oblíbeného pořadu, ale zákazníci si mohou pustit i aplikace jako Voyo, HBO Max nebo třeba YouTube. Navíc box přináší mnoho dalších aplikací a her, které je možné si stáhnout stejným způsobem, na jaký jsou lidé zvyklí z chytrých telefonů s operačním systémem Android. Vodafone TV 3 tak patří k nejmodernějším boxům na našem trhu,“ říká Milan Raška, který má rozvoj televizních služeb ve Vodafonu na starosti.

Dalším pozitivem nového set-top boxu je integrovaná funkce Chromecast, je tedy možné přenášet (streamovat) obsah z mobilního zařízení přímo do televizoru. Vedle toho set-top box přináší upravené uživatelské prostředí, které dává divákům lepší přehled o tom, co se děje na obrazovce. Další podrobnosti k novému zařízení shrnuje tento web.

Aplikace Vodafone TV je nově i v televizích LG

Kdo nechce nebo nemůže sledovat televizi od Vodafonu přes set-top box, má spoustu dalších možností. Lze si ji pustit přes aplikaci v mobilním telefonu i tabletu, další cestou je sledování na počítači a notebooku přes webový prohlížeč.

V chytrých televizorech si pak jen stačí nainstalovat aplikaci Vodafone TV, ať už jde o televizory Samsung TV nebo Android TV. Od ledna 2024 je aplikace Vodafone TV dostupná také pro televize LG vyrobené od roku 2020 a s operačním systém webOS 5.x a novějším.

Nový modem s rychlejší a robustnější Wi-Fi sítí

Na přelomu roku zároveň zařadil Vodafone do prodeje modernější generaci modemu, který je potřeba v domácnosti pro pevné internetové připojení. Vodafone Station Wi-Fi 6 disponuje novější generací Wi-Fi, která je robustnější, zvládne obsluhovat více zařízení a datových požadavků (a to i současně), dosahuje vyšších rychlostí přenosu, efektivněji využívá pásma nebo minimalizuje překryvy – je tedy ideální i do silně rušených oblastí.

Obecně je tak modem technologicky vyspělejší a přináší výrazně kvalitnější Wi-Fi připojení. Zákazníci si ho k pevnému internetovému připojení mohou pronajmout za 100 korun měsíčně.

Zdroj a foto: Vodafone

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.