Motorola uvádí telefony razr 40 ultra a edge 40 neo v barvě roku Peach Fuzz

motorola smartphone pantone barva roku Peach Fuzz razr 40 ultra edge 40 neo cena

Motorola a Pantone vzájemně spolupracují na výrobě zařízení v Pantone Barvě roku. Pantone Barva roku 2024, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, zdůrazňuje význam vzájemného propojení lidí, a to samé platí i pro zařízení vybraná pro kombinaci s touto barvou – motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo.

Barva roku Peach Fuzz

Pantone Barva roku, kterou vyhlašuje Pantone Colour Institute, je edukační program, který se zaměřuje na symbolickou povahu barev. Letos si připomínáme 25. výročí programu Pantone Barva roku s vybranou barvou PANTONE 13-1023 Peach Fuzz. Sametově jemný broskvový odstín, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz má příjemnou, něžnou esenci, která ztělesňuje pocity sounáležitosti, komunity a spolupráce.

Výběr barvy PANTONE 13-1023 Peach Fuzz doplňuje poslání společnosti Motorola zpřístupnit technologii a pomoci spotřebitelům používat technologii k účelnému připojení. Při výběru zařízení, která obsahují barvu PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, společnost Motorola uvažovala o barevném poselství a jeho důrazu na sílu lidského spojení, přičemž zjistila, že motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo ztělesňují tuto mentalitu.

  • motorola razr 40 ultra, který je dostupný celosvětově, je stvořen pro připojení a spolupráci a umožňuje výrazným jednotlivcům vyniknout z davu díky svému ikonickému, sklápěcímu designu.
  • motorola edge 40 neo je zařízení, v jehož designu hraje barva hlavní roli. Jeho veganská kůže v odstínu PANTONE 13-1023 Peach Fuzz nádherně doplňuje vášnivý, konturovaný design, který zapojuje smysly uživatele a podněcuje jeho představivost.

Softwarové vybavení

Obě zařízení jsou navržena tak, aby v jejich centru bylo spojení a osobnost, a nabízejí funkce vyvinuté k posílení naší společné lidskosti. Patří k nim také nejnovější softwarové nabídky společnosti Motorola, Moto Unplugged  a Family Space.

motorola smartphone pantone barva roku Peach Fuzz razr 40 ultra edge 40 neo cena

Obě tyto aplikace zahrnují rovnováhu mezi konektivitou a odpočinkem, bezpečností a odvahou. Moto Unplugged se soustřeďuje na důležitost vědomých přestávek od našeho zařízení, abychom byli více přítomni sami se sebou as lidmi kolem nás, zatímco Family Space podporuje rodiny, aby zkoumali technologie s vedením a laskavostí.

Dostupnost a cena

Motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo v barvě Pantone Barva roku 2024 budou dostupné na vybraných trzích v Evropě a na Blízkém východě včetně České Republiky. Postupně se objeví v nabídce obchodníků s elektronikou a jejich ceny by se měly pohybovat kolem 23 990 Kč (motorola razr 40 ultra) a 10 990 Kč (motorola edge 40 neo)

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.