Nabíječka Varta Wall Charger nabije 3 zařízení najednou

nabíječka pro 3 zařízení Varta Wall Charger

Rychlou nabíječku Varta Wall Charger využijete doma i na cestách. Dokáže nabíjet 3 zařízení najednou a podporuje provozní napětí 100-240V, takže ji využijete tak celosvětově.   

Novinka Varta představuje USB nabíječku, která je řešením pro celou rodinu jak doma, tak například i na cestách. Wall Charger disponuje třemi konektory pro nabíjení rozličných zařízení. K dispozici jsou nejen dva klasické USB porty, ale také moderní USB-C.

Rychlá nabíječka pro celou rodinu

Nabíječku tak snadno využijete pro nabíjení všech mobilních telefonů, tabletů a samozřejmě také např. powerbank. Všechny porty je samozřejmě možné využít najednou a poskytnout energii třem zařízením naráz.

Reklama/Advertisement

Wall Charger navíc podporuje dva nejvíce používané standardy rychlého nabíjení – Quick Charge (QC 3.0) a Power delivery (PD) a je tak jedno, jestli připojíte Apple nebo Android.

Pro jedno zařízení je k dispozici až 20 W v případě PD a 18W pro QC nabíjení, v případě souběžného připojení je pak k dispozici 15 W pro každé s maximem 38 W.

nabíječka pro 3 zařízení Varta Wall Charger

Wall Charger podporuje provozní napětí 100-240V a je tak použitelný celosvětově. Vzhledem k rozměrům 99 x 56 x 28 mm a váze 93 g je nabíječka snadno použitelná i na cesty.

Dostupnost a cena

Varta Wall Charger je v současné době k zakoupení za 449 Kč napíklad u obchodníků www.remivar.cz nebo www.czc.cz

Zdroj a foto: Varta

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement