Navigace Sygic přináší další inovace a satelitní mapy zdarma

nové funkce navigace Sygic a satelitní mapy zdarma

Sygic oznamuje další rozšíření funkcí své GPS navigace. Tou nejočekávanější je satelitní mapa, která je pro všechny uživatele zdarma. Prémiová navigace Real View v rozšířené realitě nyní pracuje v novém uživatelském prostředí a neuronová síť Sygic dokáže detekovat dopravní značky prostřednictvím fotoaparátu smartphonu.  

Pro vývojáře této populární GPS navigace je již běžné, že několikrát do roka přijdou na trh s inovativní funkcí nebo řešením. Zejména poté, co společnost Sygic zavedla model předplatného, se balíček placených funkcí stále rozšiřuje. Nejnovější aktualizace pak přímo reaguje na přání uživatelů.

Satelitní mapy

Satelitní mapy jsou jednou z nejžádanějších funkcí, o kterou nás testovací komunita dlouhodobě žádá. Proto jsme se rozhodli, že ji jako dárek k Black Friday zpřístupníme všem našim uživatelům. Technologičtí nadšenci navíc požadují nové technické funkce, které nejsou ve světě navigací běžné, což nám dává skvělý důvod zaměřit se na jejich neustálý vývoj s kvalitní zpětnou vazbou. Rozpoznávání dopravních značek na základě umělé inteligence je nyní ještě chytřejší a navigace Real View v rozšířené realitě byla zcela přepracována pro novou generaci UX/UI,“ říká produktový šéf Lukas Dermek.

Stačí kliknout na ikonu

Satelitní mapa je standardní a osvědčený navigační prvek, který řidičům pomáhá seznámit se s cílovou adresou v přirozeném prostředí. Uživatelé aplikace Sygic ji mohou začít používat prostřednictvím jediného klepnutí na ikonu v navigační mapě.

Satelitní mapy Sygic zdarma

Díky spolupráci se společností Google umožňují online satelitní mapy v GPS navigaci Sygic uživatelům vyhledávat, přibližovat a procházet v satelitním zobrazení.

Rozpoznávání dopravních značek

Rozpoznávání dopravních značek bylo spuštěno teprve před rokem a umožňuje zjišťovat rychlostní omezení z dopravních značek a LED obrazovek.

 

Sygic navigace rozpoznání značek

Od té doby tým Sygic trénoval umělou inteligenci této funkce založené na fotoaparátu, aby rozpoznala značku zákazu předjíždění. Rozpoznávání dopravních značek patří mezi funkce SmartCam a je k dispozici pro předplatitele Premium+.

Navigace Real View

Nová generace navigace Real View v rozšířené realitě nyní využívá zelené šipky, které pomáhají s navigací v živém pohledu na silnici z fotoaparátu smartphonu.

Real View navigace Sygic

Tato funkce je podle všeho velmi užitečná z hlediska trojrozměrné orientace a patří k nejoblíbenějším funkcím mezi uživateli aplikace Sygic. Je také součástí funkce SmartCam v rámci předplatného Premium+.

Noví uživatelé služby Sygic si nyní mohou předplatit balíček Premium+ se speciální slevou 32 % (16,99 EUR) na rok a 7denní zkušební verzí zdarma.

Zdroj a foto: Sygic

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.