Black Friday v Bose: ušetříte u sluchátek QuietComfort 45, soundbarů a Bluetooth reproduktorů

Bose Black Friday Basys cena v akci sleva

Legendární americký výrobce audiotechniky Bose spustil akci Friday pro české zákazníky. V časově omezené akci jsou sluchátka, soundbary i Bluetooth reproduktory.

V rámci Black Friday nabízí letos Bose zákazníkům v České republice unikátní limitovanou edici sluchátek QuietComfort 45, která jsou na českém trhu jen v počtu 100 kusů.

Ušetřit můžete i při nákupu výkonných soundbarů a nabídků obohacují rovněž dva modely Bluetooth reproduktorů – SoundLink Color Yellow a SoundLink Micro.

Akce platí do pondělí 28. listopadu a probíhá výhradně na e-shopu BaSys.cz.

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray

Nejvýraznější nabídkou v rámci Black Friday od Bose je novinka, která je na našem trhu jen v počtu 100 kusů – limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 45 v matně šedé barvě Eclipse Grey s výrazným zlatým logem Bose.

sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray limitovaná edice cena

Jedná se o stávající model sluchátek v ikonickém designu s typickým zvukem Bose, vynikajícím dynamickým systémem aktivního potlačení ruchů (ANC) a výdrží až 24 hodin.

Sluchátka můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 6 490 Kč.

Bose Smart Soundbar 700

Jeden z nejlepších televizních reproduktorů od Bose (na trh přišel za koncovou cenu skoro 25 000 Kč) s mimořádně působivým prostorovým zvukem a automatickou kalibrací zvuku pro nejčastější poslechové místo, která zajišťuje přesné nastavení prostorového efektu s ohledem na konkrétní dispozice místnosti. 

Bose Soundbar 700

Dále lze v případě potřeby doplnit o subwoofer či bezdrátové zadní reproduktory a je možné ho snadno kombinovat s dalšími reproduktory Bose řady Home Speaker k vytvoření komplexního bezdrátového rozvodu hudby v celém domě.

Reproduktor je v rámci akce Black Friday nabízen za 13 990 Kč.

Bose Smart Soundbar 500

Na tomto soundbaru demonstruje Bose svou schopnost vytvořit špičkový a hutný zvuk z reproduktoru s velmi kompaktními rozměry. Díky patentovaným technologiím je elegantní Smart Soundbar 500 extrémně tenký, jeho výška je pouhých 5 cm.

Bose Soundbar 500

WiFi rozhraní a chytré funkce umožňují s využitím aplikace Bose Music přehrávat hudbu ze Spotify a dalších služeb či propojit reproduktor s dalšími audio produkty a vytvořit komplexní bezdrátový systém ozvučení celé domácnosti.

Bose Smart Soundbar 500 je v době trvání slevové akce v prodeji za 9 990 Kč.

Nepřehlédnutelný Bose SoundLink Color II Yellow

Jediný stereo bezdrátový reproduktor Bose z rodiny SoundLink k bazénu i do hor. V rámci Black Friday je k dispozici v nepřehlédnutelné žluté edici. Nabízí vynikající kvalitu zvuku a díky své konstrukci a pogumovanému povrchu odolá vodě i méně šetrnému zacházení.

Bose SoundLink Color II Yellow

O reprodukci se starají dva vestavěné pasivní měniče, které rozezní prostor hutným hudebním podkresem. S rozměry 13,3 x 12,7 cm x 5,7 cm a hmotností těsně nad půl kilogramu dokáže vykouzlit zvuk, který překvapí posluchače jak působivým přednesem, tak i vysokou hlasitostí.

Bose SoundLink Color II je v době akce dostupný za 2 490 Kč.

Bose SoundLink Micro v několika barvách (kromě černé)

Doslova kapesní přenosný Bluetooth reproduktor SoundLink Micro od Bose. Nevadí mu prach, písek, extrémní teploty, nárazy,  dokonce ani úplné ponoření do vody. S rezervami splňuje specifikaci odolnosti IPX7. S rozměry asi 9,8 x 9,8 x 3,5 cm se sice vejde se do dlaně, ale vytváří hudební kulisu, kterou by uživatelé čekali od několikanásobně větších přístrojů.

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro

Jeho konstrukce ho předurčuje pro outdoorové využití na horách, cyklovýletech, u vody i na cestách za dobrodružstvím. Pomocí jednoduchého, ale geniálně navrženého pružného poutka na jeho zadní straně ho lze snadno uchtit na pásek, batoh, nebo dokonce řídítka kola.

Bose SoundLink Micro můžete nakoupit za 2 190 Kč.

Dostupnost a ceny

Celou nabídku Black Friday u BaSys.cz s produkty Bose a dalších výrobců najdete zde: https://www.basys.cz/black-friday-3.html

Zdroj a foto: Bose, BaSys

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.