Nejtenčí skládací smartphone HONOR Magic V2 přichází do Evropy

telefon skládací chytrý mobilní Honor Magic V2 Porsche Design Magic V2 RSR cena

Honor zahájil prodeje nejtenšího skládacího chytrého mobilního telefonu HONOR Magic V2 v Evropě. Hosté na předváděcí akci si mohli exkluzivně prohlédnout i model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR.

HONOR Magic V2 spojují výkon se štíhlým designem

 Dva roky vyvíjený HONOR Magic V2 obsahuje více než 210 technologických novinek, včetně ultratenké baterie, chladicího systému, pantu, konektoru typu C, obrazovky, reproduktoru a dalších. HONOR Magic V2 je nejtenčí dovnitř skládací smartphone, který značka HONOR dosud představila.

Váží pouhých 231 g a ve složeném stavu měří pouhých 9,9 mm. Je vybavený novou generací baterie Silicon-Carbon-Dual-Battery s průměrnou tloušťkou pouhých 2,72 mm, která v tenkém a lehkém těle skládací vlajkové lodi dosahuje vysoké kapacity až 5 000 mAh.

HONOR Magic V2 se kromě svého tenkého profilu může pochlubit i průkopnickým použitím leteckých materiálů a pantu z titanové slitiny, vyrobených pomocí 3D tisku, a to vůbec poprvé u skládacích zařízení. Jeho odolnost je certifikována společností SGS a přesahuje 400 000 přeložení, což slibuje při každodenním používání spolehlivost po dobu deseti let.

Zajímavá fotovýbava

HONOR Magic V2 je vybavený systémem tří zadních fotoaparátů, který zahrnuje 50MPx hlavní fotoaparát (f/1,9), 50MPx ultraširokoúhlý fotoaparát (f/2,0) a 20MPx teleobjektiv (f/2,4). Přední duální fotoaparát je vybavený dvěma 16MPx fotoaparáty (f/2,2).

telefon skládací chytrý mobilní Honor Magic V2 Porsche Design Magic V2 RSR cena

HONOR Magic V2 se vyznačuje inovacemi zaměřenými na člověka a podporuje také špičkovou technologii 3840 Hz PWM Dimming, která minimalizuje namáhání očí a zajišťuje pohodlné sledování displeje i při delším používání.

V přelomovém modelu HONOR Magic V2 se do popředí dostávají softwarové inovace, které pozvedají uživatelský zážitek na novou úroveň. Špičková funkce hover nově definuje interakci, takže videokonference, přehrávání hudby a fotografování jsou ještě intuitivnější a efektivnější než kdykoli předtím.

Zlepšení ostrosti

Díky vylepšené ostrosti a pohodlí přináší HONOR Magic V2 zážitek z prohlížení webu a perfektně ostré online schůzky. Funkce Dual Tasking Efficiency, která umožňuje vertikální rozdělení obrazovky, navíc mění multitasking v bezproblémovou činnost a umožňuje ve stejný moment kombinovat práci a volný čas, čímž otevírá nové možnosti.

PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR

PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je první novinkou, v níž se setkává přístup značky HONOR zaměřený na člověka s čistou funkční estetikou Porsche Design, a vyznačuje se odvážným designem inspirovaným motoristickým sportem.

telefon skládací chytrý mobilní Honor Magic V2 Porsche Design Magic V2 RSR cena

Linie zadní strany špičkového skládacího smartphonu důmyslně připomínají kapotu vozu Porsche 911 a vylepšený úchop poskytuje uživateli ještě větší pohodlí. Barevné provedení PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR vychází z odstínu vozu Porsche Agate Grey.

NanoCrystal Shield proti poškrábání

Značka HONOR a Porsche Design společně zdokonalily výběr materiálů tak, aby se PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR nosil co nejpohodlněji, a vytvořily tak průkopnické zařízení, které váží pouhých 234 g a je tenké jen 9,9 mm.

Model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR, který má na trhu první ochranný štít NanoCrystal Shield proti poškrábání, se vyznačuje vylepšenou odolností displeje a disponuje zvýšenou ochranou. Desetkrát lepší odolnost proti poškrábání a stupeň tvrdosti přesahující sedm stupňů Mohsovy stupnice (udávající stupeň pevnosti materiálu) zajišťuje vynikající odolnost proti poškození.

Dostupnost a cena

HONOR Magic V2 se na pultech objevil 26. ledna 2024 za cenu 48 990 Kč pro verzi s pamětí 16 + 512 GB. Novinka je k dispozici ve fialové verzi se skleněnými zády a v černé verzi s povrchem z veganské kůže. Při nákupu od 26. ledna do 18. února získáte navíc zdarma dárek Nintendo Switch OLED v hodnotě 8 390,- Kč. Akce platí u prodejců Alza, Datart, Mobil Pohotovost, iSpace. Podrobnosti o ceně a datu uvedení na trh luxusního modelu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR budou zveřejněny v nejbližší době.

Zdroj a foto: www.hihonor.cz

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.