HP uvádí tenké klienty HP Elite t755 Thin Client a HP tz655 Trusted Zero Client

HP tz655 Trusted Zero Client tenký klient počítač cena dostupnost

HP představuje nové počítače typu tenký klient HP Elite t755 a HP tz655, vysoce výkonné a zabezpečené pro zpracování kritických úloh. HP Elite t755 poskytuje o 77 % vyšší výkon procesoru, počítače HP tz655 jsou díky technologii Zero Trust ideální pro uživatele pracující s citlivými daty. HP tak nabízí spolehlivá a cenově dostupná řešení, jež zajišťují maximální ochranu dat i potřebný výkon pro práci v rychle se vyvíjejícím digitálním světě.

HP tz655 Trusted Zero Client tenký klient počítač cena dostupnost

„Obohacujeme trh o novou řadu tenkých klientů, Elite t755 Thin Client a tz655 Trusted Zero Client, jež jsou navrženy tak, aby splnili požadavky náročného pracovního prostředí,“ říká Marek Sojak ze společnosti HP Inc. „Tyto inovativní produkty nejenže umožňují produktivně pracovat na náročných projektech, ale také zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany dat, což je v dnešním digitálním světě klíčové.“

Tencí klienti pro bezpečnou práci

Tencí klienti od HP jsou vybavení řadou bezpečnostních funkcí, jako je technologie pro detekci fyzického narušení. Nepřetržité sledování bezpečnostních rizik zajišťuje nástroj HP Anyware Trust Center, HP ThinPro a nástroj HP Write Manager zase brání neoprávněným změnám v kritických koncových bodech. AMD Memory Guard™ pak poskytuje ochranu před útoky typu cold-boot díky úplnému šifrování paměti.

HP tz655 Trusted Zero Client tenký klient počítač cena dostupnost

Vyšší výkon

HP Elite t755 Thin Client navíc přináší výrazně vyšší výkon procesoru, konkrétně o 77 %, a to díky 45wattovému procesoru AMD Ryzen™ Embedded V2546.

Uživatelům umožňuje pracovat efektivně a pohodlně s podporou až šesti 4K displejů, nabízí konfigurovatelnou flexibilitu portů, přitom má nízkou spotřebu energie – zařízení spotřebuje méně než 200 wattů.

HP Elite t755 Thin Client tenký klient počítač specifikace cena

Zabezpečení koncových bodů

HP tz655 Trusted Zero Client vyhovuje nejvyšším nárokům na zabezpečení koncových bodů, a to díky technologii Zero Trust.  Tento tenký klient umožňuje správcům IT vzdálené nasazování, aktualizace a správu tisíců tenkých klientů HP – jednoduše a odkudkoli, prostřednictvím jediné konzole s nástrojem HP Device Manager. HP tz655 poskytuje vysoký výkon pro náročné aplikace s vylepšenou kvalitou obrazu v reálném čase díky technologii PCoIP Ultra™.

HP Elite t755 Thin Client tenký klient počítač specifikace cena

Podpora udržitelnosti

Společnost HP navrhla produkty HP Elite t755 Thin Client a HP tz655 Trusted Zero Client v souladu se svými cíli v udržitelnosti. Oba produkty obsahují minimálně 50 % recyklovaných plastů, vnější krabice a polštáře pro obalový materiál jsou vyrobeny ze 100% udržitelných zdrojů a jsou plně recyklovatelné, což přispívá ke snižování množství odpadu a k podpoře cirkulární ekonomiky. Dále jsou obě nabídky certifikovány ENERGY STAR® a registrovány jako EPEAT® Gold v USA, což potvrzuje jejich energetickou účinnost a šetrnost k životnímu prostředí.

HP Elite t755 Thin Client tenký klient počítač specifikace cena

Dostupnost a cena

  • Tenký klient HP Elite t755 je celosvětově dostupný na www.hp.com/go/thin od 29. ledna 2024 za cenu od 11 900 Kč dle konfigurace.
  • Očekává se, že HP tz655 Trusted Zero Client bude celosvětově dostupný v březnu 2024 na adrese www.hp.com/go/thin. Ceny budou oznámeny před uvedením na trh.

Zdroj a foto: http://www.hp.com.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.