Nekonvenční a osobité: Logitech myš POP Mouse a klávesnice POP Keys

Logitech myš POP Mouse a klávesnice POP Keys

Společnost Logitech uvádí na český trh nejnovější produkty řady Studio – klávesnici POP Keys a myš POP Mouse, které vnesou do pracovní rutiny osobitost, zábavu a sebeprezentaci. Příchod nové myši a mechanické klávesnice s nevšedním vzhledem mění zažité zvyklosti, jak by měl vypadat osobní pracovní prostor. Produkty budou dostupné v České republice a na Slovensku u vybraných prodejců za doporučené maloobchodní ceny 2 499 Kč za klávesnici POP Keys a 999 Kč za myš POP Mouse.

Klávesnice POP Keys se dodává celkem s osmi vyměnitelnými hmatníky s emoji symboly – čtyři z těchto hmatníků jsou předinstalovány na samotné klávesnici. Klávesy pro emoji lze snadno nakonfigurovat ke vkládání vašich oblíbených symbolů nebo na jinou praktickou funkci pomocí softwaru Logitech Options, který je k dispozici pro platformy Windows i Mac. Myš POP Mouse disponuje speciálním horním tlačítkem, které otevírá nabídku emoji a lze ho také jednoduše nastavit i pro pohodlné ovládání jiných funkcí.Logitech POP combo

Retro klávesnice POP Keys nabízí mechanické klávesy ve stylu klasického psacího stroje pro pohodlné psaní a různé pokročilé funkce. Jejích 12 funkčních kláves ovládá například pořizování snímků obrazovky, vypnutí mikrofonu nebo přehrávání médií, abyste si mohli usnadnit práci nebo zpříjemnit chvíle volna. Užívejte si téměř návykové psaní, při kterém cítíte, jak vaše prsty přesně zapadají do prohlubní hmatníků nebo jak se klávesy s uspokojivým cvakáním podvolují vašim dotykům, a rozehrajte klávesový koncert.

Logitech POP combo

Kompaktní myš POP Mouse se snadno vejde do tašky nebo kapsy, abyste mohli pracovat i na cestách, a zvyšuje produktivitu díky kolečku Smartwheel, které se automaticky přepíná z režimu vysoké přesnosti do režimu rychlého rolování. Její hladké tělo dobře padne do dlaně a pomůže pohodlně pracovat na čemkoli, co je třeba udělat.

Myš POP Mouse má líbivý design a je k dostání v mnoha zářivých barvách, které oživí každé prostředí, zlepší vám náladu a přinesou větší radost z práce. Po stažení aplikace Logitech Options můžete myš používat se softwarovou funkcí Logitech Flow, která umožňuje snadné kopírování a vkládání textu, souborů a obrázků mezi počítači.

Připojení více zařízení najednou

Oba POP produkty zvyšují kreativitu při práci s více zařízeními, protože se dokážou připojit až ke třem najednou pomocí technologie Bluetooth nebo bezdrátového přijímače Logi Bolt. Jsou také mechanicky odolné a baterie v nich vydrží dlouho, což jsou typické vlastnosti produktů Logitech.

Logitech_POP_keys

Klávesnice POP Keys a myš POP Mouse jsou nejnovějšími přírůstky do řady Studio společnosti Logitech. Do této řady patří také minimalistická myš Pebble, klávesnice K380 a podložka Logitech Desk Mat. Klávesnice POP Keys funguje se systémy macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS a Android a myš POP Mouse funguje se systémy Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS a Linux.

Logitech_POP_mice

Zastávám názor, že každá barevná kombinace, která dokáže rozmělnit záplavu tradičních kombinací stříbrné, šedé a černé, je vítanou změnou. Široká  podpora operačních systémů je skvělá. Cena už tolik ne, přesto nepochybuji, že si za osobitý styl řada lidí ráda připlatí. U klávesnice bych uvítal numerický blok, protože jej používám. Ale spousta uživatelů (zvyklých například na menší klávesnice notebooku) si bez něj určitě dokáže život představit.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.