Niceboy představil nová bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4

bezdrátová bluetooth sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 specifikace cena

Niceboy představil novou generaci bezdrátových sluchátek přes uši. Niceboy HIVE Prodigy 4 jsou k dostání ve třech barevných variantách, využívají nejmodernější Bluetooth 5.3 a výdrž baterie dosahuje až 50 hodin.

HIVE Prodigy 4 – pohodlná sluchátka s výdrží až 50 hodin

Černočerná Black Onyx, jemná Pink Sakura a elegantní White Mist – to jsou barevné varianty, které HIVE Prodigy 4 nabízí. Sluchátka jsou určená ke každodennímu používání.

Velký důraz výrobce kladl především na výdrž – ta se pyšní až 50 hodinami na jedno nabití. Náušníky jsou flexibilní s nastavitelným hlavovým mostem a jsou na nich umístěny prvky pro ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb a přijímání hovorů.

Kvalitní zvuk a stabilní připojení

Sluchátka HIVE Prodigy 4 disponují technologií MaxxBass, která zvýrazňuje nižší frekvence ve zvukovém spektru, což zajišťuje dojem hutných basů v kombinaci s čistými středními a vysokými tóny. Díky tomu zní hudba ze sluchátek dynamicky a vyváženě.

bezdrátová bluetooth sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 specifikace cena

Moderní technologie BT 5.3 zaručuje rychlé a stabilní připojení. Za zmínku stojí i automatické párování – sluchátka HIVE Prodigy 4 se sama po zapnutí připojí k poslednímu spárovanému zařízení. Samozřejmostí je handsfree telefonování a podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant.

Klíčové vlastnosti:

  • Bezdrátová sluchátka přes uši
  • Technologie MaxxBass
  • Spolehlivý bezdrátový přenos s Bluetooth 5.3
  • Výdrž až 50 hodin
  • Podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant
  • Integrovaný mikrofon pro handsfree telefonování
  • Ovládání přímo na sluchátkách
  • Autopárování

bezdrátová bluetooth sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 specifikace cena

Dostupnost a cena

Sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 pořídíte za 1 199 Kč.

Zdroj a foto: www.niceboy.cz

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.