Niceboy uvádí ORYX myš M666 Daemon 2 a sluchátka X220 Iris a X330 Cubix

Niceboy herní myš sluchátka ORYX M666 Daemon 2 X220 Iris X 330 Cubix cena

Niceboy aktuálně představuje herní myš nové generace ORYX M666 Daemon 2 s ultralehkým honeycomb designem a dále přidává i dva zástupce do sekce herních sluchátek – ORYX X220 Iris a ORYX X330 Cubix.

Myš ORYX M666 Daemon 2

Rychlá, lehká a přesná – to vše slibuje nová generace herní myši Niceboy ORYX M666 Daemon 2. Myš má ultralehký honeycomb design, nízkou hmotnost 72 g (bez kabelu) a zrychlení dosahuje hodnoty 15G. Pro okamžité změny rychlosti je myš osazena tlačítkem pro přepínání mezi šesti úrovněmi citlivosti. Celkové ovladatelnosti myši přidává i osazení teflonovými kluznicemi, které zachovávají vysokou pohyblivost na jakémkoliv povrchu.

Tvar myši je navržen pro praváky. Honeycomb design zároveň zajistí provzdušnění ruky a hráč si tak může užívat hodiny a hodiny ve virtuálním světě. Díky softwaru ORYX si hráč může nakonfigurovat myš podle svých představ. Vlastní RGB podsvícení, libovolné naprogramování 7 tlačítek se standardním umístěním či nastavení úrovní DPI.

Sluchátka ORYX X220 Iris

Sluchátka Niceboy ORYX X220 Iris disponují širokým frekvenčním rozsahem, takže hráč slyší jak nejtišší kroky, tak nejhlučnější exploze s úžasnou detailností. Náušníky svým tvarem objímají ucho, jsou prostorné a pohodlné. Hlavový most je možné si přizpůsobit podle potřeby. Sluchátka jsou potažena kvalitní PU kůží a hráče potěší i nadstandardní délka kabelku – 2,2 metrů.

Sluchátka jsou vybavena flexibilním mikrofonem, který zaručí bezproblémovou komunikaci během online her, LED osvětlení dodává sluchátkům styl a dotváří atmosféru při hraní.  

Sluchátka ORYX X330 Cubix

Herní sluchátka ORYX X330 Cubix disponují funkcí virtuálního prostorového 7.1. zvuku, který poskytuje strategickou výhodu v herním prostředí. Tato funkce umožní hráči vnímat okolní zvuky z různých směrů a rozlišovat jejich polohu a vzdálenost. Díky ORYX softwaru je možné si navíc nastavit zvuk podle individuálních představ či zvolit už speciálně přednastavený mód.

Únik do virtuální reality zpříjemní odolná a příjemná konstrukce sluchátek a o svobodu pohybu se postará kabel s nadstandardní délkou 2,2 metrů. Náušníky jsou vyrobeny z kvalitní PU kůže, hlavový most si může každý hráč přizpůsobit tak, aby mu sluchátka seděla pohodlně na hlavě. Nastavitelný flexibilní mikrofon pomůže k ještě lepší komunikaci se spoluhráči.

Dostupnost a cena

Herní sluchátka ORYX X330 Cubix jsou v prodeji za 899 Kč, model X220 Iris pořídíte za 599 Kč a herní myš ORYX M666 Daemon 2 můžete zakoupit za 499 Kč.

Zdroj a foto: Niceboy

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.