Nová elegantní sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro

sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Samsung představil nejnovější sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Model nejvyšší třídy se vyznačuje skvělým zvukem, elegantním true wireless provedením, vylepšeným designem a bezproblémovým připojením, takže se dokonale hodí pro každodenní použití v jakékoli situaci.

Při přehrávání hudby uživatel ocení vynikající 24bitový Hi-Fi zvuk s mimořádným dynamickým rozsahem a jedinečným odstíněním jednotlivých tónů. Díky speciálnímu kodeku SSC HiFi se hudba přenáší v maximální kvalitě bez výpadků, nové koaxiální dvoupásmové membrány jsou zárukou přirozeného a bohatého zvuku.

Sluchátka jsou o 15 procent menší než dřív a díky důmyslné konstrukci vám nevypadnou z uší ani se neotáčejí, takže se hodí i na cvičení a sport. Samozřejmostí je aktivní potlačení hluku neboli ANC, díky němuž si hudbu užijete i v hlučném prostředí. Nová sluchátka Galaxy Buds2 Pro umožní uživatelům uniknout do jejich vnitřních světů a zároveň zůstat ve spojení s realitou.

Reklama/Advertisement

Představte si, že hrajete hru na tabletu nebo na něm sledujete film a najednou vám někdo volá, takže potřebujete ve sluchátkách slyšet hovor z telefonu. V podobných situacích jsou sluchátka Galaxy Buds2 Pro k nezaplacení, protože s nimi můžete plynule změnit připojení z jednoho zařízení na druhé. Do výbavy nově patří i funkce Auto Switch umožňující snadné připojení i k televizoru.

A pokud sluchátka Buds2 Pro náhodou někde zapomenete, aplikace SmartThings Find vám je najde, i když nejsou v dobíjecím pouzdru.

sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Technické specifikace

Galaxy Buds2 Pro – technické specifikace
Barevné varianty Grafitová, bílá, fialová

*Dostupnost závisí na zemi, mobilním operátorovi či prodejci.

Rozměry a hmotnost Sluchátko: 19,9 x 21,6 x 18,7 mm, 5,5 g

Dobíjecí pouzdro: 50,1 x 50,2 x 27,7 mm, 43,4 g

Reproduktory 2 membrány (basový woofer + výškový tweeter)
Kvalita zvuku 24bitový Hi-Fi zvuk*

360 Audio + Direct Multi-Channel**

*Kvalita 24bitového Hi-Fi zvuku vyžaduje zařízení Samsung Galaxy s uživatelským rozhraním OneUI 4.0 či novějším a sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Podpora 24bitového Hi-Fi zvuku závisí na aplikaci.

**Direct Multi-channel vyžaduje uživatelské rozhraní Android One UI 4.1.1 či novější, 360 Audio vyžaduje One UI 3.1 či novější

Aktivní potlačení hluku a okolní zvuk Mikrofony ANC*+High SNR (2 vnější + 1 vnitřní)**
Režim okolního zvuku Ambient Sound
Detekce hlasu*****Díky 3 mikrofonům s vysokým odstupem signálu od šumu (SNR, Signal to Noise Ratio) dokážou sluchátka Galaxy Buds2 Pro eliminovat málo výrazné zvuky zachycením nízkých frekvencí.

***Sluchátka Galaxy Buds2 Pro odlišují běžný šum na pozadí od lidského hlasu. Když uživatel začne mluvit, přepnou se sluchátka dočasně automaticky do režimu Ambient a sníží hlasitost přehrávání, takže slyšíte, co vám lidé říkají, aniž byste si museli sluchátka vytahovat z uší.

Kapacita baterie Sluchátka: 61 mAh (typická hodnota)

Dobíjecí pouzdro: 515 mAh (typická hodnota)

**Typická hodnota podle nezávislých laboratorních testů. Typickou hodnotou se rozumí průměrná odhadovaná hodnota vzhledem k odchylkám kapacity baterie u testovaných vzorků podle standardu IEC 61960-3. Měřená (minimální) kapacita je 58 mAh (sluchátka), resp. 500 mAh (dobíjecí pouzdro). Skutečná výdrž baterie závisí na prostředí v síti, typu využití apod.

Doba přehrávání Až 5 h / Celkem až 18 h (se zapnutým potlačením hluku)

Až 8 h / Celkem až 29 h (s vypnutým potlačením hluku)

*Sluchátka přehrávají až 5 hodin se zapnutým potlačením hluku (nebo až 8 hodin s vypnutým potlačením hluku), dobíjecí pouzdro dobije baterii pro max. 18 hodin přehrávání (až 29 hodin s vypnutým potlačením hluku), při dobití sluchátek i pouzdra na 100 %. Na základě interních testů. Doba přehrávání zvuku se testovala při spárování předprodukční verze sluchátek Galaxy Buds2 Pro s nedávno vydaným smartphonem Galaxy s výchozími hodnotami nastavení**, včetně zapnutého potlačení hluku. Skutečná výdrž baterie závisí na podmínkách používání, nastavení, počtu nabití, síle signálu Bluetooth a dalších faktorech.

** Výchozí hodnoty odpovídají původnímu nastavení Galaxy Buds2 Pro v první verzi.

Doba hovoru Až 3,5 h / Celkem až 14 h (se zapnutým potlačením hluku)

Až 4 h / Celkem až 15 h (s vypnutým potlačením hluku)

* Sluchátka umožňují hovořit až 3,5 hodiny se zapnutým potlačením hluku (nebo až 4 hodiny s vypnutým potlačením hluku), dobíjecí pouzdro dobije baterii pro max. 14 hodin hovoru (až 15 hodin s vypnutým potlačením hluku), při dobití sluchátek i pouzdra na 100 %. Na základě interních testů. Doba hovoru se testovala při spárování předprodukční verze sluchátek Galaxy Buds2 Pro s nedávno vydaným smartphonem Galaxy s výchozími hodnotami nastavení**, včetně zapnutého potlačení hluku. Skutečná výdrž baterie závisí na podmínkách používání, nastavení, počtu nabití, síle signálu Bluetooth a dalších faktorech.

Konektivita Bluetooth® 5.3, Automatické přepínání

Kodek: Samsung Seamless Codec HiFi (proprietární kodek Samsung)

AAC, SBC

Senzory Akcelerometr, gyroskop, senzor přítomnosti, Hallův senzor, dotykový senzor, senzor hlasu (VPU)
Kompatibilita Android 8.0 nebo novější, paměť minimálně 1,5 GB RAM

* Některé funkce nejsou k dispozici na zařízeních jiných značek než Samsung. Dostupnost se liší podle země, operátora či připojeného zařízení.

Odolnost proti vodě IPX7

*IPX7 – odpovídá testovacím podmínkám při ponoru do 1,5 m ve sladké vodě na 30 minut. Nedoporučuje se při koupání v moři či bazénu. Dobíjecí pouzdro není odolné proti vodě. Při poškození sluchátek se voděodolnost nezaručuje. Jsou-li sluchátka mokrá nebo máte-li mokré ruce, osušte je před umístěním sluchátek do dobíjecího pouzdra.

Dostupnost a cena

V České republice se začnou prodávat od 26. srpna a jejich doporučená maloobchodní cena je 5 699 Kč. K dispozici budou ve třech barevných variantách – grafitové, bílé a fialové, takže si vybere každý. Zákazník, který si sluchátka předobjedná v období od 10. 8. 2022 do 25. 8. 2022 (včetně) nebo do vyprodání zásob, získá jako bonus bezdrátovou nabíjecí podložku.  

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement