Nová generace levných chytrých hodinek Amazfit Bip 3 (Pro)

levné chytré hodinky Amazfit Bip 3 (Pro)

Chytré hodinky Amazfit Bip jsou mezi uživateli oblíbené zejména díky velmi nízké pořizovací ceně, která nositelnou elektroniku zpřístupňuje velké skupině cenově senzitivních zákazníků.

Řadu fanoušků značky jistě potěší již třetí generace hodinek, která je dostupná v základní a Pro verzi. Zatímco základní verze nenabízí zabudovaný GPS. Modul, varianta Pro se jím může pochlubit.

levné chytré hodinky Amazfit Bip 3 (Pro)

Další technické údaje jsou pro obě varianty hodinek totožné. Uživatelům zobrazí všechny údaje na 1,69palcovém TFT displeji s rozlišením 240×280 obrazových bodů, pro sledování tepu využívají optický senzor BioTracker 2 PPG, mohou se pochlubit odolností proti vodě až do 5 ATM a podle údajů výrobce na jedno nabití vydrží pracovat až 14 dnů.

Reklama/Advertisement

Chytré hodinky Amazfit Bip 3 (Pro) nabízejí monitoring tepu, sledování okysličení krve SpO2 a nabízejí sledování sportovních aktivit v 60 sportovních režimech.

levné chytré hodinky Amazfit Bip 3 (Pro)

Amazfit Bip 3 jsou celosvětově nabízeny v modré, černé a růžové barvě za 59,99 USD/EUR (cca 1500 Kč). Verze Amazfit Bip 3 Pro výrobce dodává v černé, krémové a růžové verzi a je o 10 USD/EUR dražší (vyjde tedy na cca 1750 Kč)

Zdroj a foto: Amazfit

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement