Nová řada tiskáren HP Latex 630 pracuje i s bílým inkoustem

velkoformátová tiskárna s bílým inkousem HP Latex 630W

HP uvedla na trh novou řadu tiskáren HP Latex 630, která zpřístupňuje technologii bílého inkoustu tiskařským firmám všech velikostí. Bílý inkoust umožňuje uživatelům vytvářet působivější spektrum nápisů a dekorací s vysokou kvalitou obrazu a výraznými barvami, a připravovat tak kampaně, které upoutají pozornost koncových zákazníků.

velkoformátová tiskárna s bílým inkousem HP Latex 630W

Tiskárny HP Latex řady 630, stejně jako ostatní produkty z portfolia HP Latex, umožňují firmám nabízet udržitelnější tiskové služby, a to díky latexovým inkoustům na vodní bázi. Ty uvolňují jen zanedbatelné množství chemikálií nebo zápachu a mohou se pochlubit ekologickými certifikáty UL ECOLOGO a EPEAT.

Při výrobě obalů a kazet se využívají 100% recyklované a recyklovatelné kartony a plasty z uzavřeného procesu HP – včetně použitých nápojových lahví.

Výhody tiskáren HP Latex 630

  • Výběr ze čtyř modelů
    • HP Latex 630 a HP Latex 630 W – druhý jmenovaný s funkcí tisku pomocí bílého inkoustu
    • HP Latex 630 a 630 W Print & Cut – zákazníci mají možnost upgradu na řešení dva v jednom s funkcemi tisku a ořezu
  • Úspora času – díky automatizovanému systému předního zakládání a jednoduchým a rychlým pracovním postupům pro zakládání a vykládání
  • Snadné opakování tisku – s úložištěm v tiskárně o velikosti až 10 GB
  • Ohromující kvalita obrazu – díky technologii HP Pixel Control a nové architektuře tiskové hlavy pro větší ostrost drobného textu. To vše při standardní rychlosti 14 m2 (150 stop2) za hodinu
  • Standardní software – řešení SAi RIP nabízené jako součást balení

velkoformátová tiskárna s bílým inkousem HP Latex 630W

Získávání zakázek online a jednodušší provoz

Cílem HP je pomáhat poskytovatelům tiskových služeb zvýšit produktivitu. Proto společnost HP rovněž představila intuitivní řešení pro on-line tisk – HP PrintOS Design & eCommerce. Tento nástroj šetří čas díky zjednodušeným možnostem návrhu tiskových aplikací, efektivním výrobním postupům a podrobnému návodu k integraci tohoto řešení do stávajících systémů tiskařských firem.

velkoformátová tiskárna s bílým inkousem HP Latex 630W

Řešení Design & eCommerce bude k dispozici v rámci sady HP PrintOS pro předplatitele úrovně „Plus“ v rámci programu HP Professional Print Service Plan (PPSP), díky čemuž bude nabídka PPSP atraktivnější pro malé a střední firmy. Různé úrovně předplatného v rámci programu HP Professional Print Service Plan jsou navrženy tak, aby umožňovaly obchodní agilitu, maximalizovaly dobu provozuschopnosti a poskytovaly možnosti vzdělávání a podpory.

Zdroj a foto: http://www.hp.com

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.