Nové domácí tiskárny HP ENVY Inspire se systémem HP+

tiskárna HP ENVY Inspire

Nové tiskárny ENVY Inspire jsou podle HP nejlepší a nejvšestrannější domácí tiskárny, jakou kdy společnost HP vytvořila. Podporují tiskový systém HP+ a zákazníci s jejím nákupem získají šest měsíců předplatného služby Instant Ink a celý rok záruky navíc. Nabízejí funkce HP pro tisk fotografií s možností oboustranného tisku. Při výrobě zařízení se z více než 45 % využívají recyklované plasty.

Téměř 86 % rodin využívá při každodenním chodu své domácnosti tiskárnu. Zařízení ENVY Inspire je navrženo tak, aby vyhovovalo jejich různorodým potřebám, ať se věnují z domova práci, učení nebo si chtějí uchovat vzpomínky na prožité chvíle. 

„Při vývoji tiskárny ENVY Inspire jsme vycházeli z přímých zkušeností s tím, jaké potřeby přináší současná situace. Tým, který se tomu věnoval, tuto tiskárnu vyvíjel v průběhu pandemie přímo ze svých domovů,“ uvedl Xavier Garcia, globální ředitel divize Print Hardware Systems společnosti HP Inc. „Spojuje naše nejlepší produkty, fotografické inkousty a služby a kombinuje je s nejchytřejším tiskovým systémem HP+ či aplikací HP Smart, která se řadí mezi nejlepší ve své třídě. Tiskárna podporuje také inovativní systém pro okamžité dodávky inkoustů Instant Ink. To vše přispívá k pohodlnému domácímu tisku.“

Kromě práce a učení může ENVY Inspire rodinám také pomoci uchovat a opakovaně se těšit z okamžiků, na nichž jim záleží nejvíce, protože podporuje jedinečné funkce HP pro tisk fotografií. Ty patří mezi nejlepší svého druhu a umožňují oboustranný tisk podle vlastního nastavení, automatické přidávání informací o datu a místu a tisk v kvalitě, v jaké byly fotografie mobilním telefonem pořízeny – včetně moderních formátů, jako jsou panorama nebo čtverec, populární na sociálních sítích. Uživatelé si rovněž mohou vybrat ze široké nabídky šablon dostupných v aplikaci HP Smart a vytvářet přáníčka, upomínkové předměty a další.

HP ENVY Inspire

Mezi další přednosti tiskárny HP ENVY Inspire patří:

  • Systém HP+ poskytující uživatelům nejchytřejší možnosti tisku
  • CHYTRÁ TISKÁRNA – Tiskněte odkudkoli: Pomocí aplikace HP Smart může každý bezpečně připojovat k tiskárně, odesílat a ukládat soubory a tisknout z domova nebo prakticky odkudkoli a to z libovolného zařízení.
  • SMART INK – Nikdy nezůstanete bez inkoustu: Rodiny mohou ušetřit až 50 % nákladů na inkoust. Pokud se zákazník rozhodne pro službu HP+, získá šest měsíců předplatného služby Instant Ink a celý rok záruky HP navíc při použití originálního inkoustu HP
  • CHYTRÁ APLIKACE – Využijte další funkce: Systém HP+ využívá aplikaci HP Smart na maximum. Aplikace HP Smart nabízí pokročilé možnosti skenování knih či několika účtenek najednou a umožňuje naskenované soubory uložit s možností dalších úprav i vyhledávání
  • CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO PLANETU – Tiskněte s klidným svědomím: S každou stránkou vytištěnou pomocí systému HP+ se společnost HP postará ve stejné míře o ochranu a obnovu lesů. 
  • Nové funkce pro hybridní život – Tiskárna je navržena s „tichým režimem“ pro ty, kdo pracují, učí se a tvoří z domova.
  • Moderní design, který se hodí do každé domácnosti: Promyšlený a udržitelný design, který se hodí do každé domácnosti, neutrální barevné varianty a více než 45% podíl recyklovaného plastu.

Dostupnost a cena

  • Tiskárny HP ENVY Inspire 7220e a 7221e budou v České republice v prodeji od února za ceny od 3 599 Kč.
  • Tiskárny HP ENVY Inspire 7920e a 7921e budou v České republice v prodeji od února za ceny od 4 399 Kč.

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.