Nové počítačové skříně Cooler Master MasterBox 520 a 520 Mesh

počítačová skříň Cooler Master MasterBox 520 Mesh

Společnost Cooler Master uvádí na trh nové produkty MasterBox 520, MasterBox 520 Mesh a vertikální držák grafické karty ve své třetí verzi. Počítačové skříně formátu ATX, MasterBox 520 a MasterBox 520 Mesh, se liší předním panelem z tvrzeného skla, resp. tvořeného ocelovou mřížkou, a jsou dostupné v černé a bílé variantě. Zároveň byla oznámena také třetí verze velmi oblíbené sady vertikálního držáku na grafické karty vylepšené o možnost instalace bez použití nástrojů.

Nové možnosti pro všechny hráče

Ať už jde o běžného hráče, který poznává svět stavění vlastních počítačů, nebo hardcore nadšence do stavby počítačových sestav, MasterBox 520 a MasterBox 520 Mesh uspokojí potřeby každého. Nové modely jsou k dispozici ve dvou barevných variantách: nenápadné černé a čistě bílé, které umožní sladit sestavu s dominantní barvou herního doupěte.

Oba modely se liší stylem a funkčností předního panelu. Zatímco panel z tvrzeného skla umocňuje estetičnost, mřížka poskytuje volný průchod vzduchu pro maximálně efektivní chlazení.

Nové modely navazují na nedávno uvedené a stejně jako ony disponují horním zcela odnímatelným panelem, který tak usnadňuje montáž komponent. V rámci balení, resp. samotných počítačových skříní, jsou k dispozici tři předinstalované ventilátory CF120 ARGB zajišťující výkonné a účinné chlazení a zároveň dodávající sestavám estetický náboj, díky přizpůsobitelným efektům podsvícení.

počítačová skříň Cooler Master MasterBox 520

Klasický design MasterBox získal vylepšení v podobě odnímatelného robustního držáku prachového filtru pro snadné čištění. Boční panely z tvrzeného skla jsou navrženy od kraje ke kraji a umožňují dát na obdiv veškeré vnitřnosti sestavy.

Oblíbená vertikální instalace GPU

Třešničkou na dortu sestavy by mohla být vertikálně postavená grafická karta. Proto Cooler Master přichází s Vertical Graphics Card Holder Kit V3, tedy třetí verzí oblíbeného vertikálního držáku grafických karet, který tuto variantu umístění umožňuje takřka ve všech ATX a mATX skříních na trhu.

vertikální držák grafických karet Cooler Master

Konstrukce je vyrobena z SGCC oceli zaručující o 42 % vyšší odolnost a eliminující jakékoli možnosti deformace vlivem hmotnosti GPU. Vylepšený modulární design přináší možnost intuitivní instalace bez nástrojů a nastavení v osách X a Z. Součástí balení je kvalitní kabel PCIe 4.0 Riser pro vysokorychlostní přenos dat.

Dostupnost a cena

Nové počítačové skříně a vertikální držák grafických karet budou k dispozici u lokálních prodejců v průběhu září 2022 za ceny:

  • Cooler Master MasterBox 520 za 127 euro (cca 3 110 Kč)
  • Cooler Master MasterBox 520 Mesh za 121 euro  (cca 2 970 Kč)  
  • Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3 za 69,99 euro (cca 1 715 Kč)

Zdroj a foto CoolerMaster

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.