OPPO spolupracuje se Spotify a nabízí inteligentní přehrávání hudby

OPPO spolupracuje se Spotify

Společnost OPPO oznámila nové partnerství s hudební streamovací platformou Spotify. Jejich společným cílem je vytvořit zcela nový, jednoduchý a přizpůsobitelný hudební zážitek na chytrých telefonech OPPO prostřednictvím nejnovějšího operačního systému ColorOS 13, který běží na Androidu.

Díky plné integraci aplikace Spotify s mnoha novými inteligentními funkcemi systému ColorOS 13, si nyní posluchači mohou vychutnat hudbu, podcasty a audioknihy se snadnějším přístupem a pohodlným ovládáním aplikace Spotify na domovské obrazovce svého zařízení OPPO.

Uživatelé chytrých zařízení OPPO s operačním systémem ColorOS 13, se dočkají snadnějšího přístupu k hudební aplikaci Spotify.

Nové řešení zahrnuje:

  • Smart Always-On-Display (AOD): AOD poskytuje posluchačům služby Spotify nový způsob, jak mít svou hudbu, podcasty a audioknihy na dosah ruky. Uživatelé služby Spotify mohou teď pouhým pohledem na AOD a dvojím klepnutím na ovládací panel hudby zjistit, jaký obsah Spotify právě přehrává, aniž by bylo nutné zařízení otevřít. Integrace s AOD uživatelům také umožňuje ovládat přehrávání jejich oblíbeného zvukového obsahu ze služby Spotify a přistupovat k doporučením obsahu Spotify – to vše bez nutnosti odemykání zařízení.
  • Shelf: Nová funkce Shelf v systému ColorOS 13 obsahuje vestavěnou kartu Spotify, která obsahuje doporučení obsahu na Spotify. Zárověň mají uživatelé pouhým posunutím prstu přístup ke své oblíbené hudbě v aplikaci Spotify.
  • Widgety na domovské obrazovce: Na domovskou obrazovku systému ColorOS 13 lze přidat také widget Spotify, který zajistí rychlý a snadný přístup k aplikaci.
  • Hodiny: Integrace s budíkem v aplikaci Hodiny v systému ColorOS 13 umožňuje uživatelům probouzet se každé ráno s oblíbenými skladbami, seznamy skladeb a podcasty Spotify.

ColorOS 13

ColorOS 13 je nejnovější operační systém od společnosti OPPO. Uživatelská nadstavba běží na systému Android. Jednoduchý a pohodlný systém ColorOS 13 s akvamorfním designem obsahuje řadu chytrých a inteligentních funkcí, mezi které patří například Multi-Screen Connect, Meeting Assistant, Smart AOD a Home Screen Management.

Systém ColorOS, poskytuje exkluzivní, inteligentní a uživatelsky přívětivé prostředí více než 500 milionům aktivních uživatelů po celém světě. Je k dispozici v 67 jazycích, včetně češtiny, angličtiny, francouzštiny, španělštiny anebo třeba hindštiny.

Zdroj a foto: OPPO

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.