Nové televize Philips OLED+937, OLED+907 a Mini LED PML9507

televize Philips OLED937, OLED907 a Mini LED PML9507

Společnost TP Vision uvádí nové modely televizorů pro podzim 2022. Jedná se o televizory OLED+ se zvukovým systémem Bowers & Wilkins a novou řadu televizorů Mini-LED.

OLED+937 s novými funkcemi

OLED+937 je vlajková loď televizorů Philips pro rok 2022, takže nadále přináší výrazná vylepšení v kvalitě obrazu i zvuku. To potvrzuje vítězství v kategorii Home Theatre TV v soutěži EISA Awards 2022 pro model 65″ OLED+937.

O kvalitu obrazu modelu OLED+937 se stará vylepšená verze výkonného zpracování obrazu AI Dual Engine od společnosti Philips a nejnovější panel OLED EX se speciálním integrovaným tepelným chladičem, jež umožňuje nabídnout velmi působivý světelný výkon 1300 nitů.

Letošní verze obrazového procesoru P5 kromě svých známých funkcí umělé inteligence nyní nabízí funkci Advanced HDR, která jedinečně optimalizuje výkon HDR pomocí tónového mapování obsahu snímek po snímku, což je vylepšení oproti průměrování hodnot scénu po scéně.

Zvukový systém Bowers & Wilkins byl také vylepšen a poprvé obsahuje zvukové měniče levé a pravé strany pro vytvoření specifikace 5.1.2 se zvýšeným výstupním výkonem 95 W, který zajišťuje pohlcující a přesný zvuk v celé místnosti.

televize Philips OLED937, OLED907 a Mini LED PML9507

OLED+937 je také jednou z prvních řad televizorů vybavených technologií Philips Ambilight Next Generation, která namísto rozdělení zadních LED diod do skupin nyní umožňuje individuální ovládání každé jednotlivé LED diody a nabízí tak širší rozsah barev a přesnější přizpůsobení okolního osvětlení dění na obrazovce. Výsledkem je ještě zajímavější podsvícení a lepší dojem z obrazu. Nová funkce Aurora kombinuje galerii předem nahraných obrázků a videí zobrazených společně s funkcí Ambilight a vytváří atraktivní multimediální uměleckou show za televizorem.

OLED+937 nabízí vynikající herní zážitek s kompatibilitou G-sync a Free-sync Premium při herním nastavení a novou funkcí VRR Shadow Enhancer navrženou pro optimalizaci herního výkonu podle obnovovací frekvence panelu.

OLED+937 se vyznačuje prémiovým evropským designem s úzkým rámečkem, který umožňuje hladký přechod mezi obrazem a osvětlením Ambilight. Skříň reproduktoru je i nadále integrována jako součást stojanu televizoru. Nyní obsahuje tkaninu Kvadrat Audiomix na horní i přední straně se speciálně perforovanými saténovými kovovými mřížkami reproduktorů na obou koncích.

Nový dálkový ovladač disponuje podsvícením, které se automaticky zapne při pohybu.  Má vysoce kvalitní stříbrnou povrchovou úpravu, jeho luxusní dojem dotváří zadní část potažená kůží Muirhead.

OLED+907 – rafinovaná integrace obrazu a zvuku

Nový model OLED+907 navazuje na velmi populární model OLED+903, který měl stejně diskrétní začlenění zvukového systému Bowers & Wilkins do těla televizoru. Výjimečnou kvalitu obrazu poskytuje kombinace výkonného zpracování obrazu procesoru P5 6. generace s nejnovějším panelem OLED EX s integrovaným chladičem nabízející špičkový světelný výkon 1300 nitů u 55″ a 65″ modelu.

televize Philips OLED937, OLED907 a Mini LED PML9507

I tento model má technologii Ambilight Next Generation a novou funkci Aurora.

Kvalita zvuku je výjimečná díky 3.1 80W zvukovému systému Bowers & Wilkins se šesti předními měniči mířícími přímo na posluchače v uspořádání vlevo, uprostřed, vpravo (LCR), které vytváří širokou zvukovou scénu s křišťálově čistými dialogy. Hluboké a přesné basy poskytuje velký zadní subwoofer podporovaný čtyřmi pasivními zářiči.

OLED+907 je ideální na hraní her, má k dispozici speciální herní lištu a je kompatibilní s Freesync Premium i G-Sync. Nabízí reprodukci 4K 120 VRR v plném rozlišení v režimu monitoru.

Prémiový evropský design u tohoto modelu reprezentuje centrální kovový otočný stojan v matném chromu, zatímco diskrétní reproduktor pokrytý látkou Kvadrat Audiomix je umístěný po celé šířce spodní části. Minimalistický kovový rám dává modelu luxusní vzhled a umožňuje ještě lepší propojení panelu OLED EX s Ambilightem.

PML9507 – Mini LED v prémiové kvalitě

Prvotřídní kvalitu obrazu televizorů Mini LED zaručuje obrazový procesor P5 6. generace a vysoce kvalitní 120Hz VA panel s působivým špičkovým světelným výkonem 1500 nitů. Mini LED má čtyřstrannou verzi nové technologie Ambilight Next Generation i novou funkci Aurora, která ozáří místnost i po skončení sledovaného pořadu.

Kvalitní zvukovou reprodukci zajišťuje integrovaný 2.1 70W systém se dvěma páry výškových reproduktorů, dvěma středotónovými měniči a samostatnému subwooferu se třemi prstenci a dvěma pasivními zářiči namontovanými ve vlastním pouzdře v zadní části soupravy.

televize Philips OLED937, OLED907 a Mini LED PML9507

Reproduktor modelu PML9507 se může použít jako vyhrazený středový kanál v rozšířeném zvukovém systému pomocí kompatibilních satelitních reproduktorů připojených pomocí funkce DTS Play-Fi k rozšíření zvukové scény, zatímco dialogy zůstanou usazeny u obrazovky.

Prémiový evropský design zahrnuje kovovou povrchovou úpravu, kovový rám s úzkým pruhem podél spodního okraje, který se na ostatních třech okrajích obrazovky zmenšuje na skutečně minimální kryt. Tmavě antracitové eloxované broušené kovové nožky dotvářejí prémiový vzhled televizoru.

PML9507 je ideální pro hraní her, obsahuje herní panel Philips, kompatibilitu s Freesync Premium a přehrávání 4K 120 VRR v plném rozlišení při režimu monitoru.

PML9507 také obsahuje sofistikované a elegantní stříbrné dálkové ovládání s podsvícením a luxusní koženou zadní úpravou Muirhead.

Dostupnost a cena

Cena představených produktů nebyla dosud výrobcem zveřejněna.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.