Tablet HP Dragonfly Folio G3, All-in-One PC HP 34 a displej HP Z32k G3 4K USB-C

HP Dragonfly Folio G3

Společnost HP Inc. přestavila nový tablet HP Dragonfly Folio G3, All-in-One počítač HP 34, displej HP Z32k G3 4K USB-C s technologií IPS Black a streamovací webkameru HP 965 4K. Všechna nová nová zařízení a řešení pomáhají uživatelům úspěšně pracovat a tvořit v hybridním pracovním prostředí.

Vzhledem k faktu, že v roce 2023 bude téměř polovina pracovníků alespoň částečně flexibilní ohledně místa, odkud pracují, je pro ně zásadní, aby měli k dispozici správné technologie, které jim umožní udržovat osobní kontakty, smysluplně spolupracovat a zároveň mít k dispozici plnohodnotné pracovní prostředí.

Požadují zařízení, jež jim nabídnou prostředí uzpůsobené jejich osobním potřebám a umožní jim bezpečně spolupracovat, tvořit a být produktivní odkudkoli. Společnost HP je i nadále odhodlána poskytovat uživatelům ty nejvhodnější nástroje pro dokonalý pracovní zážitek.

Mezi nově uváděná zařízení patří HP Dragonfly Folio G3, konvertibilní počítač připravený na hybridní práci, a All-in-One počítač HP 34, kreativní zařízení, které uživatelům nabízí prostředí jako ve studiu, neboť podporuje dva videostreamy a přepínání kamer. Nový displej HP Z32k G3 4K USB-C poskytuje bezprecedentní úroveň detailů a nová webová kamera HP 965 4K nabízí zase křišťálově čisté video. Vylepšený systém HP Proactive Insights možňuje oddělením IT optimalizovat spravovaná zařízení podle potřeb zaměstnanců pomocí analytických nástrojů HP.

Mobilní kancelář – HP Dragonfly Folio G3

Společnost HP nabízí jako součást rozšířeného portfolia Dragonfly i nadále špičkový uživatelský zážitek. HP Dragonfly Folio G3 v provedení, u něhož lze jednoduchým přetažením displeje proměnit notebook v tablet, umožňuje spolupracujícím tvůrcům vytvářet, zachycovat a sdílet nápady, kdykoli jim vytanou na mysli.

S přirozeným a inteligentním psaním s perem HP Dragonfly Folio se brainstorming a zapisování nápadů na tabuli notebooku HP Dragonfly Folio G3 stanou příjemným zážitkem. Pero se k zařízení připojuje magneticky, má tři programovatelná tlačítka a dokáže se bezdrátově nabít na 100 % za 30 minut. Uživatelé mohou popustit uzdu ještě větší kreativitě, neboť funkce HP Indirect Inking jim prostřednictvím displeje notebooku HP Dragonfly Folio umožňuje nanášet perem inkoust na sekundární připojený displej.

HP Dragonfly Folio G3

HP Dragonfly Folio G3 vybavený technologií HP Presence nabízí funkce pro spolupráci, které umožňují produktivnější a poutavější videokonference. 8Mpx kamera zaručí uživatelům přirozený vzhled a 100stupňové zorné pole usnadňuje připojení dalšího člena týmu na obrazovce při osobní spolupráci. Pokud potřebují být uživatelé při přemýšlení v pohybu, udrží je funkce HP Auto Frame v záběru, i když chtějí vstát, protáhnout se nebo se projít – což se ideálně hodí ve dnech, kdy je čeká jedna schůzku za druhou.

Technologie HP Dynamic Voice Leveling automaticky upravuje hlasitost řeči, tak aby zůstala na stále stejné úrovni, ať už je mluvčí přímo u mikrofonu nebo opodál. Při práci na dálku si uživatelé díky redukci šumu s využitím umělé inteligence, která filtruje odchozí a příchozí zvuky, nemusejí dělat tolik starostí s ruchy na pozadí. Pro zvýšení bezpečnosti umožňuje kamera HP Privacy uživatelům vypnout webovou kameru stisknutím tlačítka.

Notebook HP Elite Dragonfly Folio G3 je postaven na platformě Intel vPro® s procesory Intel® Core™ 12. generace, snadno tedy zvládne náročné podnikové aplikace a také projekty vyžadující vysoký výpočetní výkon. Pro zvýšení výkonu je vybaven vylepšenou pamětí LPDDR5 s kapacitou až 32 GB a úložištěm s kapacitou až 2 TB. Nový způsob chlazení optimalizuje výkon počítače, aniž by výrazně zvyšoval jeho hmotnost nebo tloušťku. Nová funkce HP Auto Screen Dimming pomáhá šetřit energii baterie při dlouhých pracovních dnech.

Řešení HP Wolf Security for Business poskytuje odolnou ochranu proti malwaru a hackerům, zatímco nový firmware zajišťuje 50% zkrácení doby aktualizace a umožňuje uživatelům zůstat produktivní a pokračovat v práci během aktualizací systému BIOS a firmwaru. Funkce HP Privacy Alert informuje uživatele o tom, že jejich obrazovku sledují nepovolané zraky, tudíž mohou rychle zapnout volitelnou funkci HP Sure View, která rozmaže obrazovku, aby její obsah ochránila před nežádoucími slídily.

Pokud jde o individuální přizpůsobení mobilní kanceláře, aplikace myHP obsahuje jednotný ovládací panel, umožňující ovládat a přizpůsobit nastavení počítače, a doladit tak vynikající obraz, zvuk a další nastavení.

Domácí studio – All-in-One počítač HP 34

Celkem 75 % koncových uživatelů je dnes přesvědčeno, že pro jejich úspěch v práci je důležitá kvalita videa. Nový All-in-One počítač HP 34 kombinuje výkonnou a snadno použitelnou technologii s působivým designem a nabízí podobné možnosti práce ve studiu, neboť podporuje dva videostreamy a přepínání kamer, což uživateli umožní současně vidět sebe i video, na němž pracuje.

All-in-One počítač HP 34 umožňuje uživatelům přesunout odnímatelnou magnetickou 16Mpx (4Mpx při binningu) kameru do několika poloh na rámečku obrazovky a zásluhou toho najít to nejlepší zorné pole. Uživatelé mohou kameru dokonce nasměrovat ke svému pracovnímu stolu, aby mohli během videohovorů živě sdílet ručně psané poznámky nebo dokumenty.

All-in-One počítač HP 34

Kamera s vysokým rozlišením spolu s novým softwarem HP Keystone Correction automaticky ořízne a vyrovná obraz z kamery a vytvoří ostrý digitální obraz stránek nebo tabule, který lze sdílet v reálném čase. Když uživatelé potřebují během videokonferenčních hovorů přestávku, funkce HP Be Right Back jim umožní změnit videopřenos na statický obraz.

Výkonný All-in-One počítač HP 34 je vybaven displejem s rozlišením 5K, úhlopříčkou 34 palců a poměrem stran 21:9. Uživatelé si mohou s displejem, disponujícím rozlišením 5K WUHD (5120×2160), vychutnat hlubší obraz a živé barvy a díky panelu HP Eye Ease s potlačením modré složky světla a certifikací TÜV omezit vystavení zraku modrému světlu. Jelikož jde o nejvýkonnější komerční počítač All-in-One na světě, mohou se uživatelé s platformou Intel vPro® s procesory Intel® 12. generace a s grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ pustit do velkých projektů při současném využití většího počtu aplikací. S nabídkou rozšiřitelného úložiště a pamětí až 128 GB DDR5 může počítač růst spolu s uživatelem.

Displej HP Z32k G3 4K USB-C

Displej HP Z32k G3 4K USB-C, první displej s technologií IPS Black na světě, jenž podporuje technologii Thunderbolt™ 4, umožňuje tvůrcům a vývojářům produktů maximalizovat jejich tvůrčí potenciál. Tvůrci požadují nebývalou úroveň detailů, proto není divu, že 99 % kreativních profesionálů a 90 % náročných uživatelů považuje při nákupu monitoru za velmi důležitý faktor přesnost barevného podání.

displej HP Z32k G3 4K USB-C

Nejnovější monitor řady Z je vybaven panelem IPS Black, což přináší hlubší černou, živější barvy a široký barevný rozsah, pokrývající 98 % P3, to vše v ultravysokém rozlišení 4K. Pomocí dvojnásobného kontrastního poměru oproti tradičnímu panelu IPS výtvory na monitoru doslova ožívají a to, co je vidět na obrazovce, plně odpovídá představám tvůrce nebo vývojáře produktu.

S dalšími funkcemi, jako je spouštění jedním síťovým vypínačem, přepínač KVM a podpora technologie Thunderbolt™ 4 s možností sériového připojení druhého monitoru s rozlišením 4K pomocí jediného kabelu, poskytuje Z32k G3 všestrannost potřebnou pro kreativní pracovní postupy s využitím více zařízení – to vše na jediném zařízení.

Streamovací webová kamera HP 965 4K

Kamera HP 965 4K je vylepšená funkcí HP Presence, poskytuje křišťálově čisté video v rozlišení až 4K a vlivem funkcí zaostřování obličeje s využitím umělé inteligence a automatického zaostřování získávají uživatelé oprávněný pocit, jako by se ocitli v téže místnosti.

streamovací webová kamera HP 965 4K

S pomocí velkého objektivu s ohniskovou vzdáleností 18 mm a světelností f/2,0, funkcí kompenzace slabého osvětlení budou obrázky a nápady uživatelů vypadat jako živé. Redukce šumu a dva mikrofony vám umožní získat jistotu, že vás bude dobře slyšet. Webová kamera je také certifikována pro aplikaci Zoom, takže poskytuje vynikající konferenční zážitek, zejména díky technologiím navrženým pro bezproblémovou spolupráci s aplikací Zoom.

Dostupnost a ceny

  • Notebook HP Dragonfy Folio G3bude v ČR v prodeji od října za ceny od 39 490 Kč.
  • All-in-One počítač HP 34bude v ČR v prodeji od října za ceny od 69 990 Kč.
  • Displej HP Z32k G3 4K USB-C bude v ČR v prodeji od listopadu. Cena bude oznámena později.
  • Webkamera HP 965 4K bude v ČR v prodeji od října za ceny od 2 890 Kč.

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.