Nový bezdrátový herní headset Logitech G PRO X 2 Lightspeed pro e-sport

herní headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED cena

Logitech G představuje nový e-sportovní bezdrátový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset s akustickými měniči PRO-G GRAPHENE, která byla navržena a otestovaná nejlepšími e-sportovci.

Dokonalý zvuk a řada vylepšení

Čistota zvuku a dobrá komunikace patří v e-sportech k rozhodujícím faktorům, které ovlivňují vítězství. Schopnost slyšet sebemenší zvukový podnět a bezproblémově komunikovat se spoluhráči je velmi významná.

Nový akustický měnič PRO-G GRAPHENE Audio Driver má precizní konstrukci se speciálně uchycenou 50mm grafenovou membránou, která umožňuje vytvořit dosud neslýchaně realistické zvukové prostředí.

Hlavním přínosem je vylepšení reprodukce zvuku, přesnější časová synchronizace a snížení zkreslení, aby bylo možné jasněji identifikovat zvukové objekty a rychleji rozeznat jejich polohu při pohybu vůči k hráči.

herní headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED cena

Kromě zbrusu nového akustického měniče PRO-G GRAPHENE nabízí PRO X 2 oproti stávajícímu bezdrátovému hernímu headsetu PRO X další významná vylepšení.

  • Robustní připojení – Připravenost na každou situaci díky vylepšenému bezdrátovému připojení LIGHTSPEED/Bluetooth a kabelovému připojení s klasickým 3,5mm konektorem. Technologie LIGHTSPEED nyní zajišťuje profesionální bezdrátové připojení s výdrží až 50 hodin provozu na jedno nabití a stále spolehlivým dosahem až 30 m.
  • Oceňovaná konstrukce PRO – Headset PRO X 2, navržený pro profesionální hráče a ve spolupráci s nimi, má robustní, a přitom lehký, odolný, rám z hliníku a oceli a slibuje maximální pohodlí díky otočnému odolnému závěsu a vyměnitelným náušníkům z koženky a veluru.
  • Spolehlivá komunikace – 6mm mikrofon s kardioidní charakteristikou na odnímatelném raménku a s pokročilým softwarovým filtrem Blue VO!CE nastavitelným přes aplikaci G HUB pro dobře srozumitelnou a nerušenou komunikaci.
  • DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound – Dokonalý prostorový zvuk vám pomůže přesně určit, kde se skrývají vaši protivníci, dříve, než najdou oni vás, a znásobí celkový zážitek ze hry.

herní headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED cena

Dostupnost a cena

Bezdrátový herní headset PRO X 2 LIGHTSPEED si zákazníci v České republice budou moct předobjednat na Alza.cz nebo CZC.cz od 24. května za doporučenou maloobchodní cenu 5 999 Kč.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.