Nový digitální tiskový stroj HP Indigo 200K dokáže tisknout o 30 procent rychleji

tiskový stroj HP Indigo 200K

HP představuje nový digitální tiskový stroj HP Indigo 200K, který je navržený tak, aby zpracovatelům věnujícím se digitálnímu potisku flexibilních obalů poskytl konkurenční výhody: díky vyšší produktivitě, možnosti potisku na vyžádání s nulovým minimálním limitem, jedinečným designům, nižší spotřebě energie a malému množství produkovaného odpadu.

Nový tiskový stroj je založený na jediné v praxi ověřené digitální technologii pro digitální potisk flexibilních obalů a čerpá ze zkušeností získaných z provozu více než 300 digitálních tiskových strojů HP Indigo 25K, postavených na platformě Series 4.

Nový digitální tiskový stroj HP Indigo 200K na platformě Series 5 tiskne rychlostí až 56 m/min a výrazně zvyšuje produktivitu krátkodobých zakázek na digitální potisk flexibilních obalů s vysokou marží, které je možné realizovat v řádu dnů, nikoli týdnů.

Zvýšení rychlosti při zachování kvality

Ve srovnání s HP Indigo 25K vykazuje digitální tiskový stroj HP Indigo 200K o 30 % vyšší rychlost a o 45 % vyšší produktivitu. Nový tiskový stroj s barevnou kvalitou srovnatelnou s hlubotiskem, založený na technologiích HP Indigo Liquid Electro Photography (LEP) a One-Shot Color, nabízí nejširší dostupnou škálu inkoustů ElectroInk.

Je navržený pro tisk obalů s vysokým pokrytím bílou barvou na většinu průmyslových substrátů, a to jak povrchově, tak reverzně. Další obchodní příležitosti nabízejí jedinečné prvky, jež zajišťují ochranu značky.

HP potisk obalů

Digitální tiskový stroj HP Indigo 200K dosahuje provozní efektivity zásluhou automatizačních funkcí softwaru HP Indigo PrintOS pro dávkování, sdružování úloh a zpracování variabilních dat, jakož i rychlejšího pracovního toku a přesnějšího barevného podání. Automatizační nástroje zvyšující efektivitu obsluhy, zajišťující udržitelnost výroby, recyklovatelnost obalů a bezpečnost potravinových obalů, to vše jsou atributy vynikajícího digitálního řešení.

Vlastnosti digitálního tiskového stroje HP Indigo 200K

  • Tiskový stroj se střední šířkou dráhy nabízí potisk na vyžádání, nulový minimální limit na objednávané množství, rychlé nastavení a minimální množství vyprodukovaného odpadu.
  • Rychlost tisku až 56 m/min.
  • Udržitelné řešení pro trh s flexibilními obaly, které splňuje požadavky značkového potisku.

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.