Nový herní headset beyerdynamic MMX 100 slibuje skvělý zvuk

herní headset beyerdynamic MMX 100

BaSys CS, výhradní distributor produktů beyerdynamic pro ČR, představuje na našem trhu herní headset MMX 100. Jeho základem jsou špičkové reproduktory o průměru 40 mm a impedanci 32 Ohmů, které nabízí prémiový zvuk ve studiové kvalitě, vynikající kondenzátorový mikrofon s funkcí eliminace nežádoucích ruchů z pozadí a pohodlné provedení, které zpříjemňuje hodiny nepřetržitého hraní. Analogové propojení s herním hardwarem zajištují dva přiložené odpojitelné kabely.  

V headsetu MMX 100 přenesl beyerdynamic do světa her své letité zkušenosti z návrhu a výroby studiové audio techniky. Zvuk ve vysokém rozlišení byl vyladěn akustickými inženýry speciálně pro intenzivní zážitek a podporu úspěchu při hraní her. Výsledkem je čisté a přesné podání basů, středů i výšek při hraní všech žánrů. V FPS hrách dává headset uživatelům výhodu přesné lokalizace kroků nepřátel i všech ostatních okolních zvuků, což poskytuje hráčům výhodu v celé řadě situací a díky působivému zvuku jsou i RPG hry realističtější.

Soustředění při hraní v týmu narušují při chatu často nepříjemné zvuky z pozadí, jako například klapání klávesnice, klikání myší nebo vzdálené hlasy dalších členů domácnosti. Headset proto eliminuje rušivé vlivy a s pomocí nového kardioidního kondenzátorového mikrofonu META VOICE s 9,9mm kapslí zachovává přirozenou barvu a charakter hlasu.

Praktický otočný ovladač hlasitosti přímo na sluchátkách zajišťuje okamžité a přesné nastavení ideální úrovně i během hry, stejně jako tlačítko MUTE pro ztlumení mikrofonu.

MMX 100 kombinuje eleganci, funkčnost a pro hráče důležité bytelné provedení, které zajišťuje hliníkový hlavový most. Vstříc pohodlí a zabránění otlakům při mnohahodinovém herním maratonu vychází i jeho odpružený pásek a náušníky potažené umělou kůží a vyplněné paměťovou pěnou.

Dostupnost a cena

Herní headset beyerdynamic MMX 100 je na našem trhu k dostání v šedé a černé barvě za koncovou doporučenou cenu 2 600 Kč.

Zdroj a foto: BaSys CS

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.