Nový HTC One M9 – bude vypadat nějak takhle?

Společnost HTC na Mobile World Congress v Barceloně na začátek března chystá představení svého nového nejlepšího telefonu. Týden před představením novinky unikly renderové obrázky, specifikace i cena, které byly zveřejněny na webu německého eshopu Cyberport.

Bude HTC One M9 přesně takový, jako je na obrázcích. Mohl by být. Za týden budeme o něco moudřejší. Teď lze jen odhadovat, zda jde o řízení únik informací, který má vyvolat větší poptávku, nebo snaha výrobce (či obchodu) o větší návštěvnost stránek.

htc_one_09_02

Podle zveřejněných údajů by měl mít smartphone HTC One M9 pětipalcový Full HD TFT IPS displej (rozlišení 1920×1080 bodů) s desetibodovým multidotykovým ovládáním, uvnitř jeho těla má běžet osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 MSM8994 s taktem 2 GHz a grafika Adreno 430. Paměť RAM má podle specifikací kapacitu 3 GB, pro data je připraveno 32 GB a počítá se s podporou paměťových microSD karet. Zadní fotoaparát je vybaven 20,7megapixelovým snímačem, přední má nabídnout 4megapixelový čip. V telefonu by měl být nejnovější Androd 5.0 Lollipop. Komunikaci s okolím zajistí LTE připojení, dále Wi-Fi (a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.1 a podpora NFC technologie. Akumulátor telefonu by měl mít kapacitu 2900mAh.

Reklama/Advertisement

Předprodejní cena na e-shopu je 749 euro, zda bude skutečná, ukáže čas.

Zdroj a foto: Cyberport

Reklama/Advertisement