Nový interaktivní displej Philips T-Line BDL3652T s 65palcovým obrazem

interaktivní displej Philips T-Line BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozšiřuje svou nabídku o inovativní interaktivní displej Philips BDL3652T patřící do produktové řady T-Line.

Tento nový Interaktivní displej je určen pro vzdělávání, najde proto uplatnění v každé učebně nebo přednáškovém sále. Philips BDL3652T je vybaven technologií multi-touch, která zefektivňuje výuku, rozvíjí spolupráci a umožňuje rozvíjet kreativitu studentů.

Displej je vybaven operačním systémem Android 9, díky kterému je rychlý, univerzální a snadno ovladatelný. Výrobce ho optimalizoval pro nativní aplikace systému Android, ketré tak lze nainstalovat přímo z obchodu Google Play a získat tak přístup k nejnovějším vzdělávacím zdrojům. Automatické aktualizace zajistí, že aplikace zůstávají aktuální a kompatibilní.

Philips BDL3652T má tvrzené sklo s ochranou proti odleskům a je vyroben tak, aby vydržel každodenní intenzivní používání, a disponuje až 20 dotykovými body.

Rychlé připojení a dotykové funkce

Tento displej přináší lepší způsob ovládání obsahu. Jednoduše připojíte svůj stávající notebook nebo stolní počítač a okamžitě můžete používat dotykové funkce na velké obrazovce. USB plug-and-play znamená, že není nutná žádná instalace nebo konfigurace.

Díky vestavěným videokonferencím jsou videohovory rychlé, spolehlivé a snadné. Zařízení je ideální pro přivedení hostujících řečníků odkudkoli na světě do třídy, aby mohli prezentovat a vzdělávat třídu. Jednoduše připojte kompatibilní kameru a použijte přiložený software nebo se připojíte přes aplikace třetích stran, jako je Skype, Hangouts, Microsoft Teams a mnoho dalších, abyste mohli volat.

Vestavěný režim bílé tabule

Displej podporuje kreativní spolupráci ve třídě pomocí režimu tabule. Jednoduše aktivujte tuto funkci a proměníte displej na prázdné plátno, na kterém může kreslit ručně nebo pomocí speciálních zobrazovacích per více lidí v místnosti. Vše na obrazovce pak lze odeslat digitálně pro snadný tisk nebo sdílení souborů mezi učiteli a studenty.

K dalším užitečným vlastnostem a výbavě patří bezdrátové sdílení obrazovky, dotykový rámeček s 0 mezerami nebo slot OPS, který umožňuje vestavbu počítače bez nutnosti kabeláže.

CMND & Control

Síť displejů lze provozovat přes místní připojení (LAN). CMND & Control vám umožňuje ovládat vstupy a sledovat stav displejů, ať už máte na starosti jednu obrazovku nebo třeba 100.

Dostupnost a cena

Koncová cena produktu nebyla výrobcem zveřejněna, na trhu se má interaktivní displej objevit během několika týdnů

Zdroj a foto: PPDS

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.