Speciální edice telefonu motorola edge 30 fusion v barvě Viva Magenta

telefon motorola edge 30 fusion viva magenta cena

Motorola představila telefon motorola edge 30 fusion v barvě PANTONE 18-1750 Viva Magenta, kterou světoví odborníci na konzistenci a přesnost barev z ústavu Pantone Colour Institute vyhlásili Barvu Pantone roku 2023.

Celosvětově exkluzivní partnerství společnosti Motorola s Pantone v kategorii chytrých telefonů přineslo prolínání technologie a barev, které podporuje kreativitu, zpřístupňuje podmanivé zážitky a umožňuje zákazníkům vyjadřovat jejich osobnost.

Motorola nyní v další fázi této mise představuje speciální edici chytrého telefonu motorola edge 30 fusion v Barvě Pantone roku 2023, odvážném odstínu PANTONE 18-1750 Viva Magenta, který začíná psát nový příběh.

Chytrý telefon motorola edge 30 fusion poskytuje výkony vlajkové lodi navzdory neuvěřitelně tenké konstrukci se sofistikovaným designem. 

Motorola edge 30 fusion je díky nejlepším  komponentům ve své třídě, mezi něž patří 6,55“ displej pOLED s obnovovací frekvencí 144 Hz bez viditelných okrajů, platforma pro mobilní telefony Snapdragon® 888+ 5G a vyspělý 50MPx systém fotoaparátu s OIS, dokonalým průsečíkem výkonu a krásy – a perfektním nositelem Barvy Pantone roku 2023.

telefon motorola edge 30 fusion viva magenta cena

Kromě již probíhající spolupráce firmy Motorola v kategorii chytrých telefonů oznámila mateřská společnost Lenovo širší globální partnerství v technologické oblasti se společností Pantone. Díky němu budou v Barvě roku 2023 exkluzivně dodávány také počítače a tablety.

Účastníky slavnostního vyhlášení Barvy roku společnosti Pantone čekal podmanivý zážitek v „Magentaversu“, do něhož vstoupili prostřednictvím chytrých brýlí Lenovo ThinkReality A3 s rozšířenou realitou.

Význam barvy Viva Magenta

Barva Pantone roku 2023, Viva Magenta, vyjadřuje nadšené prolínání virtuálního a fyzického světa. Tento působivý odstín, který má své kořeny v červené barvě s chladným nádechem modré barvy, je inspirován přírodou a ve spojení s technologiemi odhaluje mnohačetné dimenze i nové způsoby tvorby.

telefon motorola edge 30 fusion viva magenta cena

Tím, že se současně vyskytujeme v mnoha prostorech a na mnoha místech, smazáváme hranice mezi tím, co je hmatatelné a digitální, a vytváříme tak naši vlastní hybridní identitu. Právě tento vztah symbolizuje barva Viva Magenta, která také poukazuje na to, že spotřebitelé používají elektroniku jako doplněk svých rozmanitých osobností, a rozvíjejí tak mnohotvárné vyjadřování své vlastní individuality – to je pohled, který je v dokonalém souladu s étosem značek Lenovo a Motorola zaměřeným na posilování.

„Naše exkluzivní globální partnerství s Pantone v kategorii chytrých telefonů se posouvá do další fáze. Jsme jediným výrobcem chytrých telefonů, který uvádí na trh zařízení v Barvě Pantone roku 2023, a umožňuje tak spotřebitelům prozkoumávat, vytvářet a prolamovat hranice prostřednictvím technologie,“ řekl Ruben Castano, výkonný ředitel odpovědný za zákaznické zážitky a design ve společnosti Motorola, která je součástí koncernu Lenovo. „Tato barva věrně odráží kulturní vývoj, jímž právě procházíme, a těšíme se, že budeme v tomto působivém odstínu nabízet naše chytré telefony motorola edge 30 fusion na celém světě.“

„Je pro nás velkou poctou, že můžeme prozkoumávat ‚Magentaverse‘ společně se značkou Motorola a jejím chytrým telefonem motorola edge 30 fusion,“ řekla Elley Chengová, viceprezidentka a generální ředitelka společnosti Pantone. „Všechny nás spojuje přesvědčení, že design, inovace a osobní sebevyjádření dokáže vytvářet kreativnější řešení a rozvíjet budoucnost, která podporuje radost a optimismus.“

Audiovizuální zážitky se sluchátky MOTO BUDS 600 ANC

Viva Magenta umožní uživatelům ponořit se do nových technologií, světů a zážitků. Motorola jim tuto cestu usnadní kombinací speciální edice chytrého telefonu motorola edge 30 fusion s novými sluchátky MOTO BUDS 600 ANC. Sluchátka MOTO BUDS 600 ANC disponují technologií Snapdragon Sound, která zajišťuje vynikající kvalitu zvuku. Sluchátka nabízejí také hybridní technologii aktivního potlačování okolního hluku. Posluchač si může užívat krystalicky čistého zvuku s vysokým rozlišením, a to kdekoli, ať se právě chystá zdřímnout v letadle, telefonuje na rušné ulici, nebo poslouchá hudbu v hlučné kavárně.

sluchátka motorola MOTO Buds 600 ANC True Wireless

Mezi další funkce patří Bluetooth Multipoint. Uživatel si tak může připojit sluchátka ke dvěma zařízením současně. Google Fast Pairing umožňuje spárovat sluchátka s telefonem jedním poklepáním. Sluchátka se ukládají do pouzdra s bezdrátovým nabíjením. Výdrž akumulátoru mezi jednotlivými nabíjeními je až 28 hodin.

Sluchátka MOTO BUDS 600 ANC se dodávají v odstínu PANTONE 19-2118 Winetasting, který skvěle doplňuje Barvu Pantone roku 2023 a speciální edici chytrého telefonu motorola edge 30 fusion. Výsledkem je okouzlující pár, jenž se stane novou základní součástí šatníku.

Dostupnost a cena

Speciální edice chytrého telefonu motorola edge 30 fusion v Barvě Pantone roku 2023, Viva Magenta, bude nabízena na vybraných trzích na celém světě. Sluchátka MOTO BUDS 600 ANC budou na vybraných světových trzích prodávána v paketu se speciální edicí chytrého telefonu motorola edge 30 fusion. Cena produktů a dostupnost v ČR nebyla výrobcem přesně uvedena. Podle zahraničních zdrojů by se měla speciální edice telefonu a sluchátek v USA prodávat od 12. prosince 2022 za 799 USD, v přepočtu tedy kolem 19 500 Kč. 

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.