Ochranné sklo Corning Gorilla Glass budou mít všechny smartphony Motorola

telefon Motorola sklo Corning Gorilla Glass

Motorola oznámila, že ochranné sklo Corning Gorilla Glass se dostane do celého portfolia smartphonů. Stane se tak od druhé poloviny roku 2024.

Sklo Corning Gorilla Glass vyvinula společnost Corning Incorporated, jeden z předních světových inovátorů v oblasti technologie materiálů. Již více než 15 let pomáhá měnit způsoby, jakými lidé komunikují se svými chytrými telefony.

Mnoho chytrých telefonů Motorola je již vybaveno sklem Corning Gorilla Glass a toto oznámení dále zdůrazňuje závazek společnosti Motorola dodávat vysoce kvalitní produkty, které využívají špičkové materiály a technologie. Toto partnerství také navazuje na spolupráci společnosti Lenovo se společností Corning v kategorii notebooků a tabletů tím, že na vybrané notebooky a tablety Lenovo je použito sklo Corning Gorilla Glass.

Vynikající odolnost

Sklo Corning Gorilla Glass svou houževnatostí a vynikající odolností pomáhá vytvářet moderní design chytrých telefonů. Tato inovativní skleněná technologie, které důvěřují přední výrobci chytrých telefonů po celém světě, poskytuje výjimečnou odolnost proti poškození při pádu a poškrábání, přičemž stále umožňuje citlivou odezvu na dotyk a pohlcující uživatelské zážitky.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.