Odolná přenosná lampa Varta Outdoor Ambiance Lantern L10

přenosná outdoorová lampa Varta Outdoor Ambiance Lantern L10 cena

Varta za zajímavou cenu nabízí odolnou přenosnou lucernu Varta Outdoor Ambiance Lantern L10, která vydrží svítit až 250 hodin. Její služby oceníte při kempování, na zahradě nebo v domácnosti.

Světlo na cestách i do pokojíku

Nová lucerna Varta nabízí řadu tradičních i nadstandardních funkcí v odolném těle. Základem je robustní tělo schopné odolat jak vodě/prachu (standard IPX4), tak i nárazům.

Svítilna staví samozřejmě hlavně na svícení a to nabízí řadu variant.

Základem je výkonná a stmívatelná CREE LED (150 lm), která zajistí dostatek světla doma i na cestách. Nadstandardní je pak možnost využít barevného svícení.

K dispozici je šest různých barev – červená, zelená, modrá, žlutá, magenta a tyrkysová. Svítilnu tak lze použít nejen pro tlumené „náladové“ osvícení, ale také např. v dětském pokojíku pro klidné spaní.

Možnosti použití a výdrž

Vrchní část lucerny (čočku) lze navíc jednoduše sundat a optimalizovat tak tok světla směrem dolů. Tomu jsou taky uzpůsobeny „háčky“ pro jednoduché uchycení v horní i spodní části svítilny.

přenosná outdoorová lampa Varta Outdoor Ambiance Lantern L10 cena

Energii dodává 3x AA baterie s tím, že maximální doba svícení je až 250 h v případě bílého světla (nízký výkon) a 15-60 h v případě barevného svícení.

Dostupnost a cena

Lampu Varta Outdoor Ambiance Lantern L10 můžete koupit například na CZC.cz a v době vydání článku byla nabízena za 519 Kč. Záruka na lampu je 3 roky.

Zdroj a foto: Varta

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.