Odolný reproduktor Bose SoundLink Flex vydrží i vodní hrátky

odolný reproduktor Bose SoundLink Flex

Bose SoundLink Flex je malý, výkonný a dokonale odolný Bluetooth reproduktor, kterému nevadí prach ani voda. Vystavěná baterie dodává energii až na 12 hodin poslechu.

Těšíte se k bazénu, rybníku nebo k moři a neobejdete se bez pořádné porce muziky? Pak je pro vás jako dělaný bezdrátový reproduktor Bose SoundLink Flex, o který se nemusíte bát, dokonce ani když vám vypadne z jachty do moře.

Nejen že je absolutně prachu i vodě odolný a neuškodí mu ani úplné ponoření, ale když do vody opravdu spadne, vyplave ihned zpátky na hladinu, a to poutkem nahoru! Kromě toho nabídne zvuk hodný značky Bose, která proslula vynikajícím poměrem kvality zvuku i hlasitosti v porovnání s rozměry reproduktorů.

Při rozměrech jen asi 20 x 5,3 x 9,1 cm a hmotnosti něco přes 450 gramů ozvučí skvěle venkovní party a automaticky optimalizuje reprodukci podle toho, jestli stojí, leží, nebo visí.

odolný reproduktor Bose SoundLink Flex

Speciální vlastní technologie minimalizuje zkreslení při vysoké hlasitosti a vestavěná lithium-iontová baterie poskytuje dostatek energie až na 12 hodin poslechu – dost na to, aby zajistil zábavu během celého dne.

V nabídce jsou tři barevná provedení – černá, kouřová bílá a kamenná modř a jeho doporučená cena je 4 390 Kč.

Zdroj a foto: Bose

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.