Paměti Kingston FURY Beast DDR5 RGB pro stylové přetaktování

paměť Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, oznámila uvedení pamětí Kingston FURY™ Beast DDR5 RGB. Rodina pamětí Kingston FURY Beast se může pochlubit prvním modulem DDR5, který byl použit pro překonání rychlosti 10 000MT/s. Tento nejnovější přírůstek do portfolia má nový design chladiče s vylepšeným RGB podsvícením pro jasné a živé světelné efekty.

Kingston FURY Beast DDR5 RGB je perfektním řešením pro vytváření osobitého stylu nové generace počítačových systémů s DDR5. Díky certifikaci Intel® XMP 3.0-Ready a otestování předními světovými výrobci základních desek mohou milovníci rychlých strojů stavět počítače s Kingston FURY Beast DDR5 RGB bez obav z nekompatibility.

Pomocí softwaru Kingston FURY CTRL si uživatelé mohou vybrat z knihovny připravených atraktivních světelných vzorů a efektů a přizpůsobit si je tak, aby byl jejich systém zcela jedinečný. Všechny moduly Kingston FURY Beast DDR5 RGB jsou vybaveny patentovanou technologií Kingston FURY Infrared Sync Technology™, která zajišťuje dokonalou synchronizaci světelných efektů jednotlivých modulů.

Reklama/Advertisement

Paměť Kingston FURY Beast DDR5 RGB začíná na rychlosti 4800 MT/s, která je podporována unikátní technologií Kingston Plug N Play pro automatické přetaktování bez nutnosti volby profilu. U modulů s rychlostí 5200MT/s a vyšší lze použít profily Intel XMP 3.0, které určují rychlost, časování a napětí. Kingston FURY Beast DDR5 RGB umožňuje zkušeným hráčům i nadšeným začátečníkům hrát opravdu na maximum.

paměť Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Paměti Kingston FURY Beast DDR5 RGB jsou k dispozici jako 8GB, 16GB a 32GB samostatné modulech nebo sady po 2 modulech s celkovou kapacitou až 64 GB a rychlostí až 6000 MT/s. Mezi jejich přednosti patří také omezená doživotní záruka a legendární spolehlivost značky Kingston.

paměť Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Vlastnosti a funkce pamětí Kingston FURY Beast DDR5 RGB

 • Nový design chladiče s vylepšeným podsvícením pro jasnější a plynulejší RGB efekty: Hrajte stylově a přizpůsobte si ohromující škálu RGB světelných efektů pomocí programu Kingston FURY CTRL nebo softwaru výrobce základní desky.
 • Patentovaná technologie Kingston FURY Infrared Sync Technology™: Zářivé RGB světelné efekty jsou dokonale seřízené díky patentované technologii infračervené synchronizace společnosti Kingston.
 • Připraveny a certifikovány pro Intel® XMP 3.0: Vylepšené optimální přednastavení časování, rychlosti a napětí pro přetaktování a uložení nových uživatelsky přizpůsobitelných profilů využívajících programovatelný modul PMIC.
 • Schváleny předními světovými výrobci základních desek: Paměti testované a schválené pro vaši vybranou základní desku můžete použít s jistotou, že budou fungovat.
 • Vylepšená stabilita při přetaktování: Technologie On-die ECC (ODECC) pomáhá udržovat integritu dat pro zajištění maximálního výkonu a spolehlivosti, když překonáváte limity!
 • Funkce Plug-N-Play pro automatického přetaktování při 4800 MT/s: Paměť Kingston FURY Beast DDR5 RGB se automaticky přetaktuje na nejvyšší rychlost povolenou systémem BIOS.
 • Kapacity:
  • Samostatné moduly – 8 GB, 16 GB, 32 GB
  • Sady po 2 modulech – 16 GB, 32 GB, 64 GB
 • Frekvence: 4800 MT/s, 5200 MT/s, 5600 MT/s, 6000 MT/s
 • Latence: CL38, CL40
 • Napětí: 1,1 V, 1,25 V, 1,35 V
 • Provozní teplota: 0 až 85 °C
 • Rozměry: 133,35 × 42,23 × 7,11 mm

Cena pamětí se odvíjí od požadované frekvence a kapacity. V předprodeji (např. TS Bohemia) se pohybuje například od 1999 Kč za Kingston Fury Beast DIMM DDR5 8GB 4800MHz RGB do 3799 Kč za Kingston Fury Beast DIMM DDR5 16GB 6000MHz RGB a 64GB kit složený z dvojice 32GB modulů Kingston Fury Beast DIMM DDR5 64GB 5600MHz RGB vyjde na 12 465 Kč

 Zdroj a foto: Kingston

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

 

Reklama/Advertisement