Přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro promítání v rozsahu 360°

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

ViewSonic Corporation představuje nový přenosný Smart LED projektor M1 Pro s hmotností 950 gramů, obrazem v rozlišení HD 720 p a kvalitním zvukem z reproduktorů Harman Kardon. Projektor dokáže promítat v rozsahu 360 stupňů, díky bezúdržbovému LED zdroji světla s výdrží 30 000 hodin a vestavěné baterii je M1 Pro ideálním společníkem, který promění téměř jakékoli místo v pohlcující zábavní prostor.

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

Fantastický audiovizuální zážitek kdekoliv a kdykoliv

Lehká konstrukci (950 g) a malé rozměry (140 x 182 x 62 mm) usnadňují přenášení projektoru i v malé tašce nebo batohu. Po zapnutí poskytuje M1 Pro 100palcový obraz (úhlopříčka 254 cm) ze vzdálenosti 2,5 metru, nabízí jas 600 LED lumenů a věrné barvy.

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

Do malého zařízení jsou integrovány dvě sady výkonných reproduktorů Harman Kardon, které poskytují bohatý a čistý zvuk, který oživí filmy, televizní pořady, koncerty a hry.

Kompaktní přenosný projektor je napájen vestavěnou baterií a je vhodný na cesty. Umožňuje zábavu s velkým obrazem na cestách, aniž byste se museli starat o zdroj energie. Na jedno nabití dokáže podle sdělení výrobce promítat až dvě hodiny.

Alternativně lze k napájení projektoru na delší sezení použít také powerbanku nebo nabíječku USB-C. Projektor je tak ideální pro domácí použití, kempování a filmové večery pod hvězdami.

Všestranná projekce v rozsahu 360° s chytrým stojanem

Projektor M1 Pro má patentovaný chytrý stojan 3 v 1 pro 360° projekci, automatické zapnutí/vypnutí a krytku objektivu, což přináší flexibilní použití a maximalizuje možnosti okamžité zábavy. Otočením stojanu se projektor automaticky zapne.

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

Robustní kovový stojan lze snadno postavit kdekoliv a promítat tak velký a živý obraz. Chcete-li projektor vypnout, jednoduše otočte stojan zpět a zakryjte objektiv projektoru. Stojan funguje také jako ochranný kryt při přenášení.

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

Model M1 Pro navíc dokáže promítat dokonale zformovaný obraz z jakéhokoli úhlu. Díky schopnosti automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení lze úhel obrazu okamžitě upravit. Komplexní horizontální a vertikální lichoběžníkové zkreslení a nastavení 4 rohů navíc umožňují rovnoměrný tvar obrazu promítaného zepředu, shora, zespodu i ze stran.

Stylový design a intuitivní funkce

Projektor M1 Pro je navržen v novém estetickém stylu a jeho povrch je opatřen síťovanou texturou, která dodává elegantnímu kovovému vzhledu jemný nádech.

Intuitivní dotykový panel na horní straně umožňuje uživatelům přehrávat, pozastavit a upravovat hlasitost, zatímco zakřivený magnetický kryt vstupních a výstupních portů doplňuje minimalistický design.

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

Díky vestavěnému připojení Wi-Fi lze chytrá zařízení bezdrátově spárovat se zařízením M1 Pro a zrcadlit na obrazovce širokou škálu obsahu.

Přenosný projektor navíc umožňuje všestranné zvukové možnosti, které se hodí pro každou příležitost. Lze jej použít jako Bluetooth reproduktor nebo jej jednoduše připojit ke sluchátkům a ponořit se do zábavy na velké obrazovce.

přenosný Smart LED projektor ViewSonic M1 Pro cena

Dostupnost a cena 

Projektor by měl být uveden na náš trh v následujících dnech, výrobce přesnou cenu pro ČR zatím nezveřejnil. V zahraničí byl v době vydání článků nabízen za cca 14 870 Kč.

Zdroj a foto: ViewSonic

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.