Razer představuje ergonomická sluchátka Razer Moray pro hráče a streamery

sluchátka herní do uší Razer Moray cena

Razer představuje sluchátka do uší Razer Moray s certifikací THX, která spojují celodenní pohodlí s bezkonkurenční kvalitou zvuku, umožňující dlouhodobé hraní a vysílání bez únavy.

Certifikát THX: Zlatý světový standard v oblasti vysoce věrného zvuku.

Razer Moray posouvá herní a streamovací zvukový zážitek na novou úroveň díky certifikaci THX – celosvětově uznávané záruce kvality a výkonu. 

Sluchátka Moray, testovaná a optimalizovaná předními odborníky na zvuk, poskytují čisté vokály a dialogy, nezkreslený zvuk a vynikající izolaci šumu, což zajišťuje nejvyšší standardy zvuku pro hraní her i streamování. Tato certifikace posluchače ujišťuje, že sluchátka Moray hned po vybalení z krabice přinášejí skutečnou vizi umělce a spojují umění, technologii a dynamiku reálného poslechového prostředí.

Výjimečný zvuk a ergonomický design

Model Moray má hybridní akustickou konstrukci se dvěma měniči, která spojuje vyvážený měnič s armaturou pro křišťálově čisté výšky s dynamickým měničem pro hluboké a bohaté basy. Výsledkem je výjimečná kvalita zvuku, která streamery udrží v kontaktu s jejich fanoušky celé hodiny.

sluchátka herní do uší Razer Moray cena

V souladu s tradicí špičkové ergonomie Razeru je u Moray prioritou pohodlí při delším streamování. Její nízkoprofilový ergonomický tvar nabízí přiléhavé uchycení, které výrazně překonává tradiční náhlavní soupravy a eliminuje tlak na hlavu a uši, čímž zajišťuje bezproblémové streamování bez únavy.

Pasivní izolace hluku pro maximální soustředění při streamování

Moray je víc než jen IEM, je to výkonný nástroj pro tvorbu obsahu. Vynikající pasivní izolace hluku, která dokáže blokovat až -36 dB hluku, zajišťuje, že vás už nic nebude rozptylovat. Streameři se mohou nadále soustředit na vytváření poutavého obsahu a zaujmout publikum.

Opletené kabely přes uši pro nepřerušované streamování

Razer Moray je vybaven kabely OFC MMCX a flexibilními paměťovými smyčkami a je navržen tak, aby nepřekážel. Tyto prémiové opletené kabely přes uši zajišťují, že monitory do uší zůstanou v bezpečí, zatímco streamery baví fanoušky.

Nástavce do uší a pouzdrona přenášení

Díky třem typům nástavců do uší ve třech různých velikostech zaručují sluchátka Moray optimální pohodlí a zvukovou izolaci. Po zabalení do přenosného pouzdra odolného proti stříkající vodě je připraven k tvorbě a streamování odkudkoli a kdykoli.

sluchátka herní do uší Razer Moray cena

Odvážný krok společnosti Razer do oblasti IEM s modelem Moray představuje zásadní změnu v oblasti herního a streamovaného zvuku. Kombinací hybridní akustické konstrukce se dvěma měniči pro zvuk v plném rozsahu, výjimečné pasivní izolace hluku a bezkonkurenčního pohodlí pro celodenní streamování nebo hraní se Moray stávají novým titánem v oblasti in-ear audia pro streamování.

Dostupnost a cena 

Sluchátka Razer Moray můžete zakoupit na webu výrobce a u autorizovaných prodejců za doporučenou cenu 149,99 €  (cca 3 550 Kč).

Zdroj a foto: Razer

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.