Reproduktory a soundbary Sonos ve slevách Black Friday a Cyber Monday

Sonos reproduktory soundbary Vanoce Black Friday Cyber Monday sleva cena v akci

Sonos zveřejnil tipy na vánoční dárky, zahrnující zajímavé reproduktory Sonos Roam a Sonos One, doplněné o soundbary Sonos Beam, Sonos Ray a Sonos Sub Mini. V době slevových akcí Black Friday a Cyber Monday můžete tato audio zařízení koupit za výhodnější ceny.

Kvalitní zvuk si s reproduktory a soundbary Sonos můžete dopřát doma u televize, v pracovně, na balkoně nebo třeba na zahradě. Vánoční nabídka Sonos produktů je poměrně bohatá a cenově rozmanitá. Stačí si jen vybrat. A pokud počkáte na správnou chvilku, tak dokonce ušetřit.

Sonos Roam do kapsy

Nejen vašeho puberťáka potěší hudba, která se dá sbalit v podstatě do každé kapsy. Sonos Roam je šikovným parťákem nejen doma v rámci celého Sonos multi-roomu, ale také kdekoliv venku, na zahradě nebo na chalupě – lze totiž připojit přes Wi-Fi i Bluetooth.

reproduktor Sonos Roam

Nadčasový design, kompaktní velikost, vysoká odolnost vůči pádům, prachu i vodě a kvalitní poslech ocení každý obdarovaný. Ve variantě SL, tedy bez mikrofonu, navíc ušetříte i nějakou tu korunu. Sonos Roam koupíte v černé nebo bílé barvě už od 4 490 Kč.

Zajímavé Soundbary 

Éra streamování vládne téměř každé domácnosti. Proč si tedy zážitek z filmů a seriálů neznásobit i kvalitním zvukem? Teprve pak to má ten správný „drive“. Soundbary od značky Sonos navíc využijete i při streamování hudby, podcastů a dalšího oblíbeného obsahu, které dnešní streamovací služby nabízejí. Je to tedy univerzální doplněk a neměl by chybět v žádné domácnosti.

soundbar Sonos Beam

Nová generace soundbaru Sonos Beam s podporou Dolby Atmos zajistí, že zvuk z televize bude znít přesně tak, jak tvůrci obsahu zamýšleli, a vše, na co se díváte, vás vtáhne do děje. Díky většímu procesnímu výkonu a nově vyvinuté soupravě reproduktorů Beam rozvádí a lokalizuje zvuk po místnosti pro opravdu realistický zážitek. A navíc skvěle vypadá. Cena za 3D zvuk je v tomto případě 12 990 Kč.

soundbar Sonos Ray

Pokud je váš obývák menší nebo třeba chcete vylepšit zvuk televize v ložnici nebo dětském pokoji, určitě sáhněte po letošní novince – soundbaru Sonos Ray. Ten se postará o to, aby i u starších televizí zněl zvuk dokonale. Oceníte i funkci nočního režimu, abyste nebudili zbytek domácnosti, nebo vylepšení kvality řeči, aby vám neutekla ani vteřina příběhu. Cenovka se v tomto případě zastavila na dostupné částce 7 890 Kč, což je skvělá vstupenka do světa Sonos.

reproduktor Sonos One

Pro dokonalou atmosféru zapojte k vybranému soundbaru ještě zadní reproduktory Sonos One, které se postarají o prostorový zvuk a vy budete mít pocit, že jste přímo součástí příběhu. Ve variantě SL navíc cena za kus začíná už na částce 5 490 Kč.

Malý velký subwoofer

Tak by se dal stručně popsat nejnovější a velmi vítaný přírůstek do Sonos rodiny – Sub Mini. Subwoofer přináší bohaté a čisté nízké tóny v kompaktním válcovitém designu, zesiluje basy ve filmech, hudbě, hrách a dalším obsahu. Pokud hledáte opravdu kvalitní a komplexní ozvučení domácnosti, neměl by u toho tento nový subwoofer chybět.

soundbar Sonos Sub mini

Sub Mini se hodí především pro menší prostory a je skvělým doplňkem k soundbarům Beam a Ray. A věřte, že jakmile se zaposloucháte do této kompletní sestavy, uslyšíte rozdíl a nebudete se chtít kvalitního zvuku vzdát. Designový kousek, který nastavuje zcela nový standard pro výrazné a vyvážené basy, pořídíte za doporučenou cenu 12 990 Kč.

Slevy Sonos v akcích Black Friday a Cyber Monday

reproduktor Sonos Roam

Od 18. listopadu až do Cyber Monday 28. listopadu je možné vybrané produkty  za výhodnější cenu:

  • Sonos Arc – běžná cena: 25 990 Kč, promo cena: 20 990 Kč
  • Sonos Beam – běžná cena: 12 990 Kč, promo cena: 10 490 Kč
  • Sonos Sub – běžná cena: 21 990 Kč, promo cena: 17 490 Kč
  • Sonos One – běžná cena: 6 290 Kč, promo cena: 4 990 Kč
  • Sonos One SL – běžná cena: 5 490 Kč, promo cena: 4 290 Kč
  • Sonos Roam – běžná cena: 4 990 Kč, promo cena: 3 790 Kč
  • Sonos Roam SL – běžná cena: 4 490 Kč, promo cena: 3 290 Kč

Sonos Move

Speciální nabídka pouze na Cyber Monday  (pondělí 28. listopadu.):

  • Sonos Move – běžná cena: 10 990 Kč, promo cena: 8 990 Kč

Produkty za zvýhodněné ceny budou k dostání u vybraných prodejců, jakými jsou Alza.cz, Datart.cz nebo Voix.cz.

Zdroj a foto: Sonos

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.