Roland-Garros a OPPO prodlužují partnerství na další turnaje

Roland-Garos OPPO partner

Francouzská tenisová federace (FFT) a přední světová technologická společnost OPPO, která je partnerem Roland-Garros od roku 2019, oznamují prodloužení partnerské spolupráce na další dva ročníky turnaje (2022 a 2023).

Inovace a technologie jsou to, co spojuje pařížská utkání o grandslamový pohár se společností OPPO. Společně sdílejí stejné hodnoty a snaží se neustále inovovat a nabízet ty nejlepší zážitky. Společnost OPPO nedávno představila své nové heslo „Inspirace před námi“, které potvrzuje tuto ambici a je spojené s novým mottem turnaje Roland-Garros „ Move the lines, with style“, volně přeloženo „Po tenisovém kurtu se hýbejte ve stylu“.

Společnost OPPO v rámci letošního turnaje představí digitální výstavu fotografií pořízených výhradně nejnovějším vlajkovým smartphonem OPPO Find X5 Pro, který se díky vlastnímu obrazovému procesoru (NPU-Neural Processing Unit) MariSilicon X vyjímá dechberoucím videem a fotografiemi.

Snímky z telefonu budou vystavené během turnaje Roland-Garros tak, aby je měli možnost vidět diváci, kteří se dostaví na stadion tenisového turnaje. Jako každý rok, tak i letos společnost OPPO odhalí „snímek dne“, video s nejlepším záběrem nebo shrnutím každého dne, které bude zveřejněné na digitálních televizorech a bannerech v tenisové aréně turnaje.

Díky preciznímu zpracování fotografií s podporou umělé inteligence a MariSilicon X je každý snímek pořízený v režimu 4K Ultra Night Video stejně čistý jako statická fotografie. Pokročilý systém snímání smartphonu OPPO Find X5 Pro umožňuje zachytit strhující záběry z Roland-Garros v celé jeho kráse s vynikající reprodukcí barev, která přináší skutečnou živost odehrávající se na antukovém kurtu. První pětiosý systém optické stabilizace obrazu svého druhu přináší zásadní změnu ve stabilitě, díky kterému je možné pořídit lepší záběry a stabilnější videa než kdykoli předtím.

Zdroj a foto: OPPO

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.