Rychlá víceportová nabíječka VARTA High Speed Charger

multiportová nabíječka Varta High Speed Charger cena

VARTA představila novou víceportovou nabíječku VARTA High Speed Charger pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů i přenosných počítačů. 

Rychlá multinabíječka

Kvalitních USB nabíječek je na trhu málo. Ještě menší počet je skutečně multifunkčních s více porty. Tento problém řeší nová nabíječka VARTA High Speed Charger. Zařízení si poradí nejen s telefony, tablety, ale také například ultrabooky a to díky nabíjení až 65 W skrze USB-C. Nabíječka disponuje třemi konektory.

Základem je jeden USB-A s podporou až 30W nabíjení a 2x USB-C zvládající až 65 W. Nabíječka nabízí standard Power Delivery (USB-C) a Quick Charge 3.0 (USB-A) s tím, že pro první technologii (PD) je k dispozici až 65 W a Quick Charge (QC) zvládne max.  30 W. Pro nabíjení jsou k dispozici všechny tři konektory najednou. Není tak problém pokrýt v jednom cyklu potřeby např. celé rodiny.

V případě využití všech konektorů je k dispozici dohromady max. 65 W pro sdílené nabíjení. VARTA High Speed Charger využívá technologii GaN (Gallium Nitrid), která umožňuje dosáhnout velkého výkonu při zachování malých rozměrů.

multiportová nabíječka Varta High Speed Charger cena

S délkou 10,8 cm a šířkou 3,45 cm je menší jak většina nabíječek mobilních telefonů a přesto dokáže „nasytit“ i ultrabook. Zařízení se tak stává ideálním řešením nejen na doma, ale také na cesty, kde pokryje potřebu několika nabíječek.

Technické údaje

  • Nabíjecí profily: 2x USB Type C PD output: 5 V/3 A; 9 V/3 A; 12 V/3 A; 20 V/3.25 A (65 W max.), 1x USB A QC output: 5 V/3 A; 9 V/3 A; 12 V/2.5A; 20 V/1.5 A (30 W max.)
  • Rozměry: 108 × 34,5 × 28 mm       
  • Hmotnost: 137 g

multiportová nabíječka Varta High Speed Charger cena

Dostupnost a cena

Rychlá víceportová nabíječka VARTA High Speed Charger je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 917 Kč například na mall.cz. Na zařízení je poskytována záruka 3 roky.

Zdroj a foto: VARTA

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.