Samsung představil řemínky Project Rehab pro chytré hodinky Galaxy Watch

limitovaná edice řemínků Project Rehab pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch cena

Samsung připravil ve spolupráci s Project Rehab limitovanou edici řemínků k chytrým hodinkám Galaxy Watch. Řemínky s jedinečným barevným nástřikem na originálním koženém řemínku bílé nebo černé barvy budou dostupné od 1. 11. 2022  výhradně v ČR ve značkových prodejnách Samsung.

Atraktivní hodinky 

Chytré hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro z letošní modelové řady představují to nejlepší z nositelné elektroniky na trhu. Pyšní se novými analytickými funkcemi a celkově vylepšenými parametry.

Model Galaxy Watch5 se soustředí hlavně na vylepšení obvyklých funkcí, které zákazníci od hodinek čekají, zatímco horká novinka od Samsungu, Galaxy Watch5 Pro, nabízí nejlepší výbavu i výdrž v historii. Oba modely majitelům nepochybně pomůžou v plnění každodenních cílů v oblasti zdraví, fitness a wellness.

Originální pásky 

Spoluprací se studiem Project Rehab, za kterým stojí designérka Kateřina Marsounová, dostávají chytré hodinky Galaxy Watch punc originality. Dosud byly dostupné v jednolitém barevném provedení, nyní dostávají originální ztvárnění od Projectu Rehab, který se charakterizuje jako „REHABILITACE od masové, uniformní a stejnaké módy na jedinečné, originální a výrazné kousky, co mají ‚koule‘ “.

limitovaná edice řemínků Project Rehab pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch cena

Studio vzniklo v roce 2015 a o dva roky později vyvinulo speciální gumové 3D barvy Rehab, které lze nanášet na jakýkoli povrch a v případě textilií je lze prát, aniž by změnily barvu nebo vybledly.

Nabídka prodejen Samsung

Chytré hodinky letošních modelových řad Galaxy Watch5 40mm, Galaxy Watch5 44mm a Galaxy Watch5 Pro s originálními řemínky lze zakoupit ve značkových prodejnách Samsung.

Galaxy Watch5 40mm jsou k dispozici v grafitové, růžovo-zlaté a stříbrné barvě za doporučenou maloobchodní cenu 7 499 Kč, Galaxy Watch5 40mm LTE za 8 499 Kč. Galaxy Watch5 44mm jsou k dostání v grafitové, safírově modré a stříbrné barvě za doporučenou maloobchodní cenu 8 199 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 44mm LTE za 9 499 Kč.

Na dobrodruhy se zájmem o stylové, odolné a výkonné hodinky pak čeká model Galaxy Watch5 Pro. Ten se prodává v černé a šedé titanové variantě s průměrem 45 mm. Doporučená maloobchodní cena činí 11 999 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 Pro LTE 12 999 Kč.

limitovaná edice řemínků Project Rehab pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch cena

Dostupnost a cena

Pokud patříte mezi milovníky chytrých hodinek a zároveň si potrpíte na originalitě, bude vás jistě zajímat i cena a množství řemínků. Limitovaná edice čítá pouhých 150 kusů řemínků pro dámské i pánské hodinky a jejich doporučená cena bude 1490 Kč.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.