Nejlepší fotomobil Huawei Mate 50 Pro je nyní v cenové akci s hodinkami Huawei Watch GT 3 zdarma

nejlepší fotomobil Huawei Mate 50 Pro s hodinkami Huawei Watch GT 3 cena v akci

Nový smartphone Huawei Mate 50 Pro se může pochlubit hodnocením nejlepšího fotomobilu současnosti. Podle DXOMark získal nejvyšší hodnocení a se skóre 149 bodů kraluje současnému žebříčku chytrých mobilních telefonů se zabudovanými fotoaparáty. Aktuálně je tento mobilní telefon v cenové akci a při jeho nákupu získáte zdarma hodinky Huawei Watch GT 3.

Nejvyšší skóre DXOMark

Informace o telefonu Huawei Mate 50 Pro byly uvedeny před několika týdny. Od zabudované sestavy fotoaparátů s hlavním 50MPx fotoaparátem s nastavitelnou 10úrovňovou fyzickou clonou od f/1,4 si výrobce sliboval skvělé výsledky.

Předpoklady skvělého umístění se naplnily a přestože již Huawei nespolupracuje s Leicou, má co nabídnout. Vynikající skóre 149 bodů DXOMark je toho nejlepším důkazem. 

Dokonalé fotografie a nejlepší umístění

Nejnovější hodnocení DXOMARK jasně ukazuje, že nový Mate 50 Pro je vybaven nejlepším mobilním fotoaparátem dostupným na trhu. Nabízí výkonný Ultra Aperture fotoaparát a první 10úrovňovou nastavitelnou fyzickou clonu na světě.

Současně nabízí novinky v optickém systému, mechanické struktuře, zobrazovací technologii a zpracování obrazu. Ultra Aperture fotoaparát je vybaven proměnnou clonou f/1.4-4-0 a v kombinaci s obrazovým jádrem XD Fusion Pro dokáže vytvořit kvalitu obrazu fotoaparátu téměř na úrovní digitální zrcadlovky.

nejlepší fotomobil Huawei Mate 50 Pro DXOMark

Prestižní portál ocenil technické i fotografické funkce nejnovějšího vlajkového modelu HUAWEI velmi vysoko a získal celkové rekordní skóre 149 bodů. Skóre fotoaparátu Mate 50 Pro bylo založeno na vynikajícím výkonu v kategoriích expozice, ostření, textura a šum.

nejlepší fotomobil Huawei Mate 50 Pro s hodinkami Huawei Watch GT 3 cena v akci

Luxusní design 

Kromě charakteristického designu řady Mate využívá HUAWEI Mate 50 Pro vůbec poprvé zpracování „Clous de Paris“. Tato léty osvědčená povrchová úprava s reliéfem propůjčuje zařízení punc luxusního zboží. Zpracování „Clous de Paris“ je dostupné u variant se skleněným zadním krytem, a to ve dvou elegantních barvách, stříbrné a černé.

chytrý telefon smartphone Huawei Mate 50 Pro cena v akci

Novinka mimo jiné disponuje voděodolností až do hloubky 6 metrů podle normy IP68, a snadno si tak poradí s mokrým i prašným prostředím.

Technické údaje

Displej6,74″ OLED
frekvence až 120 Hz
rozlišení 1212 x 2616 px
ProcesorSnapdragon 8+ Gen 1 (4G)
Fotoaparátyhlavní 50MPx, f/1.4-f/4.0, 24mm, PDAF, Laser AF, OIS
periskopický 64MPx, f/3.5, 90mm, PDAF, OIS, 3.5x optický zoom
ultraširoký 13MPx, f/2.2, 13mm, 120˚, PDAF
přední 13MPx
Akumulátorkapacita 4 700 mAh
66W nabíjení
50W bezdrátové nabíjení
5W reverzní nabíjení
SystémAndroid 12 / EMUI 13
Barevné variantyčerná, stříbrná, oranžová

Dostupnost a cena

Telefon Huawei Mate 50 Pro je od 1. listopadu v prodeji za cenu 31 999 Kč. K telefonu zdarma získáte chytré hodinky Huawei Watch 3. Cenová prodejní akce navazuje na dříve oznámený předprodej se stejným bonusem, platný v době od od 6. října do 31. října 2022.

Zdroj a foto: Huawei

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.