Sharp NEC představuje nový lehký digitální kinoprojektor NEC NC1503L

kino cinema projektor Sharp NEC NC 1503L

Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí nejnovější digitální kinoprojektor NEC NC1503L. Je kompaktní, lehký a tichý a využívá laserovou technologii RB, která zvyšuje jeho výkon na jas až 14 000 lumenů.

Flexibilní použití 

Model NC1503L navíc umožňuje flexibilní instalaci a použití. Protože není nutný žádný speciální systém odvodu teplého vzduchu, je NC1503L vhodný pro stolní a stropní instalace i pro všestranné přehrávání obsahu. Díky těmto klíčovým přednostem je ideálním řešením pro malé promítací kabiny nebo dokonce mobilní kina bez kabiny.

Digitální kinoprojektor NEC NC1503L je ideální náhradou za současné modely s xenonovou lampou: je vybaven laserovým zdrojem světla pro spolehlivý výkon a optimální jas až 14 000 lumenů s životností až 50 000 provozních hodin.

Laserový světelný motor také snižuje spotřebu energie a množství použitých komponent. Optický člen je navíc mechanicky utěsněn, což minimalizuje vnikání prachu a zajišťuje stálý výkon bez speciální údržby: To znamená, že výměna lampy nebo filtru, další náklady na personál nebo zásoby lamp jsou zbytečné. V kombinaci s téměř bezúdržbovým provozem, výrazně nižší spotřebou energie a celkově nižšími celkovými náklady na provoz (TCO) je NEC NC1503L ideální náhradou za současné xenonové modely.

Technické údaje

TypDLP
Podporovaná velikost obrazudo 17 metrů 
Rozlišení2048 x 1080
Zdroj světlaLaser RB

Dostupnost a cena

Nový digitální kinoprojektor NEC NC1503L bude k dispozici od listopadu 2023, cena nebyla zveřejněna.

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.