Sluchátka Bose QuietComfort Ultra Headphones mají ocenění CES Innovation Award 2024

Sluchátka Bose QuietComfort Headphones specifikace cena

Bose QuietComfort Ultra Headphones jsou nejnovějším top modelem značky Bose v kategorii sluchátek přes uši, který propojuje unikátní technologie s prémiovým designem a pohodlnou konstrukcí. Z výstavy CES mají ocenění CES Innovation Award 2024.

Přes nové provedení nezapřou typické a na první pohled rozeznatelné znaky sluchátek řady Bose QuietComfort, která je největším historickým průkopníkem technologie aktivního potlačení okolních ruchů (ANC, Active Noise Cancelling) a dlouhá léta byla jejím symbolem.

Dvě zásadní inovace

Oceněný model QuietComfort Ultra Headphones přinesl do kategorie velkých bezdrátových sluchátek Bose dvě zásadní inovace. První je kalibrace zvuku CustomTune, která změří při každém nasazení pomocí vyslaného zvuku odezvu uší daného uživatele a reprodukci přizpůsobí a optimalizuje individuálně podle naměřených hodnot.

Druhou inovací je implementace volitelného prostorového zvuku Bose Immersive Audio, který nabízí nové možnosti poslechu.

Nová úroveň ANC technologie

Výkonný čip a dosud nejlepší mikrofony snímající okolní ruchy i hlas uživatele posunuly technologii ANC využívanou ve sluchátkách Bose opět na novou úroveň. Kromě špičkové kvality zvuku a potlačení okolí jsou Bose QuietComfort Ultra Headphones oceňována například pro výjimečně pohodlnou konstrukci či velmi čistý a přirozený režim Aware umožňující v případě potřeby vnímat okolí a komunikovat s ním.

Sluchátka Bose QuietComfort Headphones specifikace cena

Díky ideální kombinaci popsaných vlastností zajistí sluchátka výborný poslech v rušném prostředí nebo optimální podmínky pro celodenní soustředěnou práci v open space kancelářích. Úroveň potlačení okolí lze podle individuálních preferencí a aktuální situace řídit pomocí aplikace Bose Music, která umožňuje detailní ovládání i všech ostatních funkcí.

Základní ovládání, jako je úprava hlasitosti, přijímání hovorů, aktivace režimu Aware nebo přístup k funkcím hudebního přehrávače v připojeném zařízení je dostupné prostřednictvím dotykových senzorů přímo na sluchátkách. Na plně nabitou baterii vydrží hrát Bose QuietComfort Ultra Headphones až 24 hodin.

Dostupnost a cena

Na našem trhu jsou Bose QuietComfort Ultra Headphones dostupná v černém a kouřově bílém provedení za doporučenou koncovou cenu 12 490 Kč.

Zdroj a foto: Bose

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.