Sluchátka Creative Sensemore Air s ANC potlačí i zesílí okolní hluk podle potřeby

Sluchátka naslouchátka Creative Sensemore Air ANC cena

Výkonná bezdrátová sluchátka Creative Sensemore Air společnosti Creative Technology jsou vybavena technologií ANC pro potlačení okolního hluku, ale zároveň dokážou v případě potřeby okolní zvuk až 5x zesílit.

Sluchátka i naslouhátka v jednom

Nová technologie Sensemore usnadňuje uživatelům poskytují plnou kontrolu na úrovní zvuků prostředí, ve kterém se pohybují. Režim Sensemore je pětkrát citlivější než okolní prostředí a posluchač si může nastavit sluchátka tak, aby slyšel více, než kdyby je neměl nasazena.

Zesílené okolní zvuky jsou čistší a hlasitější, sluchátka tedy mohou fungovat i jako naslouchátka a vyhoví lidem s mírnými poruchami sluchu.

Režim okolního prostředjí lze použít v případě poslechu hudby, kdy zároveň potřebujete vnímat okolí. Napřiklad při chůzi či běhu na rušné ulici. Sluchátka jsou však vybavena i technologií aktivního potlačení hluku (ANC), která dokáže vnější hluk výrazně eliminovat. Intenzitu režimů je možné nastavit prostřednictvím aplikace Creative.

Snadné nabíjení a velká výdrž

Malé nabíjecí pouzdro sluchátek se snadno vejde do kapsy, usnadní nabíjení i přenášení sluchátek. Sluchátka mohou pracovat na jedno nabití až 10 hodín a s nabíjecím pouzdrem celkem 35 hodin.

Sluchátka naslouchátka Creative Sensemore Air ANC cena

Nabíjení sluchátek je přitom poměrně rychlé – za 10 minut nabíjení získáte energii pro poslech trvající 2 hodiny. Podporováno je i bezdrátové nabíjení z podložek kompatibilních s Qi technologií.

Specifikace a funkce sluchátek

  • jsou vybavena výkonnými 6mm měniči z bio-celulózy a jsou vyladěny pro zvukový požitek z čistých výšek, vyvážených středů a pohlcujících basů. Ladění ekvalizéru a přednastavené profily jsou snadno dostupné prostřednictvím aplikace Creative
  • díky certifikaci IPX5 jsou odolné vůči potu a jsou vhodné pro různé tréninky v exteriéru a interiéru
  • jsou vybavena celkem 4 mikrofony; 2 na filtrování okolního hluku v režimu ANC; 2 na efektivní snímání hlasu v době hovorů
  • jsou vybavena dotykovými ovládacími tlačítky, které je možné přizpůsobit uživatelským potřebám prostřednictvím aplikace Creative
  • mají bezdrátové připojení Bluetooth 5.2
  • jsou certifikovaná jako sluchátka SXFI READY (pro lokální obsah, avšak bez podpory streamování z YouTube, Spotify)

Sluchátka naslouchátka Creative Sensemore Air ANC cena

Dostupnost a cena

Dostupnost na trhu v ČR nebyla zatím oznámena, sluchátka je však možné koupit v eshopu výrobce na Creative.com. Aktuální prodejní cena je 99,99 EUR (cca 2 450 Kč)

Zdroj a foto: Creative

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.