Služba HBO Max je nyní v ČR dostupná i na platformě Samsung Smart TV

HBO Max v televizorech Samsung

Chytré televizory Samsung s technologií Samsung Smart TV od 8.3.2022 nabízejí streamingovou platformu HBO Max společnosti WarnerMedia. Nová platforma bude k dispozici v mnoha evropských zemích (Portugalsko, Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko, Severní Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Nizozemsko).

Diváci si budou moci vychutnat mnohá kultovní klasická díla, do nabídky patří například sága Harry Potter či seriály Přátelé, Hra o trůny nebo Rodina Sopranů. Na platformě se ovšem objeví i očekávané novinky, například šestá řada seriálu Super drbna, třetí řada Boje o moc nebo filmové hity Duna či Matrix Resurrections.

Kromě toho budou mít diváci možnost sledovat vznikající filmy a seriály, mezi něž patří třeba Lakers: Vzestup dynastie, třetí řada seriálu Euforie nebo Station Eleven.

„Samsung se neustále svým zákazníkům snaží poskytnout domácí zábavu na nejvyšší úrovni. Naše televizory podporují nejmodernější obrazové i zvukové technologie a diváci se mohou ponořit do obsahu všeho druhu z nejrůznějších zdrojů. Toto partnerství nám při nabídce špičkové zábavy pro celou rodinu výrazně rozšiřuje možnosti,“ prohlásil Nathan Sheffield, ředitel divize pro TV a audio ve společnosti Samsung Electronics Europe.

Samsung je lídrem televizního trhu již 16 let v řadě a platforma Samsung Smart TV nabízí největší výběr aplikací včetně mnoha streamingových platforem.

Samsung TV HBO Max

Jak stáhnout aplikaci HBO Max na kompatibilním televizoru Samsung

Pro stažení aplikace HBO Max je nutné připojit chytrý televizor Samsung k internetu. Pak už stačí jen otevřít obchod s aplikacemi vlevo na hlavní liště, vyhledat aplikaci HBO MAX, vybrat ji a kliknout na možnost „Stáhnout“. Je zapotřebí předplatné. Současní uživatelé služby HBO GO mohou k přihlášení použít stávající uživatelské jméno a heslo. Noví zákazníci se mohou k předplatnému přihlásit na stránkách HBOMax.com nebo prostřednictvím služby Samsung Checkout.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.