Smartphone HONOR 90 Lite je v prodeji, v akci s náramkem HONOR Band 7 zdarma

telefon smartphone Honor 90 Lite cena v akci

HONOR uvádí na trh nový chytrý telefon HONOR 90 Lite. V probíhající akci můžete k novému smartphonu s výborným displejem a výkonným fotoaparátem jako dárek získat chytrý náramek HONOR Band 7. 

telefon Honor 90 Lite náramek Honor Band 7 akce cena bundle

Skvělý fotoaparát pro pohlcující vizuální zážitek

HONOR 90 Lite dostal do výbavy zadní 100MPx hlavní fotoaparát s clonou f/1,9, s 5MPx širokoúhlým a hloubkovým objektivem a 2MPx makro objektivem, aby dokázal skvěle zachytit působivé snímky krajiny, ale i jemných detailů. Pro milovníky selfie je tu 16MPx přední kamera, která hravě vykouzlí oslnivé autoportréty s jasnými rysy a vylepšenými barvami. Kromě toho má smartphone

HONOR 90 Lite bezrámečkový 6,7palcový displej s adaptivní obnovovací frekvencí až 90 Hz pro příjemný vizuální zážitek. Displej také získal certifikaci TÜV Rheinland Low Blue Light za nízkou úroveň modrého světla a podobně jako ostatní výrobky z nové řady podporuje funkce zaměřené na člověka a ochranu očí, včetně dynamického stmívání a cirkadiánního nočního displeje.

Rychlé 5G a baterie s dlouhou výdrží

HONOR 90 Lite pohání systém MediaTek Dimensity 6020 5G a baterie s kapacitou 4500 mAh. Uživatelé, kteří chtějí mít svá média neustále po ruce, mohou naplno využít 8GB paměť a velký 256GB úložný disk telefonu, který pojme až 57 808 fotografií, 22 322 skladeb nebo 892 HD videí.

telefon smartphone Honor 90 Lite cena v akci

HONOR 90 Lite je také vybaven technologií HONOR RAM Turbo (8 GB + 5 GB), která přesouvá část paměti flash do paměti RAM, což jednoduše znamená, že paměť 8 GB RAM je možné zvětšit až na 13 GB RAM.

Dostupnost a cena

Elegantní novinku HONOR 90 Lite si můžete u vybraných prodejců pořídit už od 26. června 2023, a to v jednom ze dvou barevných provedení, tyrkysové (Cyan Lake) nebo černé (Midnight Black), za doporučenou cenu 7 290 Kč. Až do 9. července navíc k nákupu HONOR 90 Lite dostanete jako dárek i chytrý náramek HONOR Band 7.

Zdroj a foto: Honor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.