Software BenQ EZWrite 6 získal certifikaci AWS Qualified

BenQ EZWrite 6 certifikace AWS Qualified

BenQ oficiální software EZWrite 6 pro interaktivní tabule úspěšně absolvoval testy Amazon Web Services (AWS) Foundational Technical Review (FTR) a získal certifikaci AWS Qualified.

AWS FTR představuje další bezpečnostní záruku pro zákazníky, kteří používají cloudová řešení vyvinutá oficiálními partnery AWS Independent Software Vendor (ISV), kam patří i BenQ. Všechny funkce aplikace EZWrite 6 a EZWrite 6 Web prošly důkladnými testy, které byly provedeny v souladu s normami AWS Partner Solution Architect. Na základě těchto testů jsou nyní uznány jako AWS Qualified Software.

Snižení bezpečnostních hrozeb

Úspěšné dokončení FTR potvrzuje, že EZWrite dodržuje zásady používání a standardy uvedené v AWS Well Architected Framework. Tento fakt dále pomáhá zmírnit potenciální rizika související s bezpečnostními hrozbami, konzistencí výkonu a provozní efektivitou. Díky tomu, že je nyní software EZWrite 6 zařazen do kategorie AWS Qualified Software, mohou uživatelé plně využívat cloudové funkce bez obav o bezpečnost a spolehlivost.

„Cloudové funkce aplikace EZWrite 6 jsou navrženy tak, aby pomohly školám realizovat plynulou hybridní či distanční výuku,“ říká Claire Huang, ředitelka divize BenQ Cloud Inovation Center a Display Solutions, a dodává: „Od samého uvedení bylo naším cílem poskytnout maximální flexibilitu při výuce. EZWrite, který prošel testy AWS, jim dává větší jistotu, že získají ideální cloudové řešení školní tabule.“

Cloudové funkce

Cloudové funkce aplikací EZWrite 6 a EZWrite 6 Web umožní učitelům a studentům komunikovat v reálném čase i když nejsou ve stejné učebně. Školy zároveň mohou různé funkce a širokou škálu dalších integrovaných výukových nástrojů využít pro efektivní a interaktivní hybridní, online či standardní výuku.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.